koncert

Misia Furtak

koncert

Misia Furtak

Misia Furtak - Bilety na koncert

Misia Furtak to wokalistka, basistka, autorka tekstów, kompozytorka i dziennikarka. Laureatka Paszportu Polityki, Fryderyka i nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Frontmanka zespołu Très.B i solowego projektu Misia Ff. Za pracę z kwintetem Wojtka Mazolewskiego nagrodzona Złotą Płytą.

Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i Japonii, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, MIDEM i wielu innych. 25 stycznia ukaże się jej nowy album pod tytułem „Co przyjdzie?”.

Misia Furtak zagra z zespołem w składzie: Hania Rani – fortepian, głos, Michalina Bieńko – klarnet, instrumenty klawiszowe, głos, Koncert jest związany z premierą najnowszej płyty Misi Furtak „Co przyjdzie?”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Misia Furtak

Występ Misi jak zwykle perfekcyjny, Hania Rani doskonała. Za każdym razem warto iść na ich koncert.!
Cudowny występ! Świetne nagłośnienie sali. Jedyny minus to brak miejsc siedzących. Takie piękne koncerty powinno się oglądać na siedząco, relaksując się, a nie przestępując z nohi na nogę przez 1,5h
Brawo Misia, Hania i Michalina. :) Bardzo nam się podobał taki kameralny koncert. Powodzenia!
Wspaniały koncert! Dobre nagłośnienie, ale Sprawcą pięknego klimatu była Misia Furtak z zespołem. Oby więcej takich propozycji!
Bardzo przyjemne, kameralne miejsce z życzliwą i pomocną obsługą. A koncert Misi Furtak - znakomity.

Polecane z kategorii koncert