koncert

Monika Urlik

koncert

Monika Urlik

Monika Urlik - Bilety na koncert

MONIKA URLIK – wokalistka, skrzypaczka, dyrygent chóralny, kompozytorka, autorka tekstów. Prezentuje utwory w takich gatunkach jak: pop, soul, gospel oraz R&B. Monika Urlik wystąpiła w pierwszej edycji telewizyjnego show — The Voice of Poland, jest także laureatką międzynarodowego festiwalu „VENA” Michała Urbaniaka, gdzie wykonała autorską piosenkę„Time after time”. W 2018 roku piosenkarka wzięła udział w krajowych eliminacjach do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, zajęła w nich trzecie miejsce.

Monika Urlik dysponuje mocnym głosem o ciekawej barwie i często mierzy się z bardzo trudnymi piosenkami. Pierwszy, autorski krążek Moniki Urlik to fuzja brzmień klasycznych, elektronicznych, dubstepu, soulu i r'n'b. W ciekawych kompozycjach ukrywają się niebanalne, poruszające teksty, wszystko razem trafia zarówno do ucha, jak i do serca. Przy produkcji swojego albumu wokalistka współpracowała m.in. z chórem klasycznym, z Aleksandrem Milwiw-Baronem i Markiem Błaszczykiem.

Jej utwory "Nie wie nikt" oraz "Ty i ja", znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu Prawo Agaty.

Obecnie pracuje nad kolejnym albumem ze szwedzkim producentem Niklasem Bergqust. Współpracuje z teatrem 6 piętro w Warszawie a także z wieloma polskimi artystami .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Busko-Zdrój

Brak wydarzeń w: Busko-Zdrój

Recenzje i opinie: Monika Urlik

Wspaniała uczta muzyczna! Było pięknie, wzruszająco, lirycznie i energicznie. Serdecznie polecam koncerty Moniki Urlik, każdemu niezależnie od wieku.
Good Vibes 05.12.2021 11:20
Wspaniały występ. Co za głos! I umiejętność użycia tego głosu! Niezwykły i ciepły kontakt z publicznością! Zamówiłam płytę. Polecam!
Fantastyczny występ. Świetny głos, głębokie teksty i odrobina dobrego humoru.
Super impreza, fantastyczna oprawa. Dobrze zorganizowanie

Polecane z kategorii koncert