koncert

Musical Melodies - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

koncert

Musical Melodies - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

Musical Melodies - Edyta Krzemień i Damian Aleksander - Bilety na koncert

13 kwietnia, o godzinie 18:00, zapraszamy do Domu Kultury Świt (ul. Wysockiego 11), na wyjątkowy wieczór z musicalem przy subtelnych dźwiękach fortepianu. Podczas koncertu „Musical Melodies” zabrzmią najpiękniejsze utwory z popularnych musicali, takich jak: „Upiór w Operze”, „Les Miserables”, „Koty”, „Grease”, „Ghost”, „Czarnoksiężnik z krainy Oz”, „Once”, „West Side Story”, „Blues Brothers”, „Miss Sajgon”, czy „Romeo i Julia”, „Jekyll and Hyde”, „Lalaland”, „Love Never Dies” i „Sister act”. Wystąpią prawdziwe gwiazdy polskiego teatru muzycznego: Edyta Krzemień oraz Damian Aleksander, których interpretacje znanych utworów zaskakują świeżością i pozostają na długo w pamięci słuchaczy.

Edyta Krzemień ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Wokalnym. Debiutowała rolą Christine w musicalu „Upiór w Operze” w Teatrze Muzycznym ROMA. W swoim dorobku artystycznym ma m.in. role Fantyny („Les Miserables”), Johanny („Sweeney Todd”), Kali („Tarzan”), Molly („Ghost: Uwierz w Ducha”), Emmy („Jekyll and Hyde” ), siostry Marii Robert („Zakonnica w przebraniu”).

Damian Aleksander ukończył Studium Wokalno – Aktorskie przy Teatrze Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni. W ciągu swojej kariery artystycznej występował m.in. na scenach: Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Teatru Muzycznego Operetki Wrocławskiej, Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, Teatru Muzycznego w Poznaniu. Od 2000 roku jest związany z Teatrem Muzycznym ROMA. Zagrał główne role w takich musicalach jak: „Upiór w Operze”; „Les Miserables”(Jean Valjean); „Jekyll and Hyde” (Jekyll / Hyde); „Rodzina Adamsów” (Wujek Fester); „Koty” (Myszołap); „Miss Sajgon” (Chris oraz John); „Grease” (Danny oraz Kenickie); „Korczak” (dr Janusz Korczak); „Aladyn JR” (Sułtan).

13 kwietnia zapowiada się prawdziwa gratka zarówno dla miłośników tradycyjnych, klasycznych musicali, jak i dla wielbicieli współczesnych musicalowych melodii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Musical Melodies - Edyta Krzemień i Damian Aleksander

Edyta Krzemień ma przepiękny głos!
Wyjątkowy wieczór. Wspaniałe miejsce:kameralne i z klimatem. Świetne nagłośnienie, sam występ wyśmienity. Cudowne aranżacje największych musicalowych utworów, cudownie było znów usłyszeć Damiana i Edytę- najwspanialsze gwiazdy polskiego teatru które fantastycznie prowadziły widownię z uśmiechem przez kolejne musicalowe wspomnienia. Dudowny duet, idealnie się uzupełniają. Wszystko to przy cudownym akompaniamencie. Jestem szczęśliwa że mogłam tam być.

Polecane z kategorii koncert