koncert

Muzyczna aleja gwiazd - Grażyna Brodzińska i jej goście

koncert

Muzyczna aleja gwiazd - Grażyna Brodzińska i jej goście

Muzyczna aleja gwiazd - Grażyna Brodzińska i jej goście - Bilety na koncert

"Muzyczna aleja gwiazd" to wyjątkowy, pełen wzruszeń koncert, który przeniesie nas w magiczny świat najsłynniejszych utworów operetkowych, musicalowych i przebojów z całego świata. Usłyszymy m. in. "Usta milczą, dusza śpiewa", "Skrzypek na dachu", czy "New York, New York". Nie zawiodą się również miłośnicy muzyki klasycznej - pojawi się "V Symfonia" Beethovena, czy "O sole Mio". To niezapomniane wydarzenie swoją premierę miało podczas 50-go Jubileuszowego Europejskiego festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju.

Grażyna Brodzińska: znakomita tancerka i artystka. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Posiada w swoim repertuarze utwory napisane wyłącznie dla niej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Niezmiennie pełne sale koncertowe to fakt najlepiej podsumowujący klasę artystki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzyczna aleja gwiazd - Grażyna Brodzińska i jej goście

Super, uczta duchowa, polecam
Znakomity występ. Niezapomniany występ Pani Grażyna Brodzińska wychodząc na scenę wywołuje wielkie poruszenie, emocje. Jej osobowość bawi, wzrusza, ujmuje za serce. Przepiękna interpretacja każdego występu ubarwiona zarówno prostotą jak i nowoczesnością. Umie na scenie zaprezentować przepiękne kreacje w jakich występuje. Więcej takich występów. Wielkie brawa.
Bylo wspaniale. Brawo Pan Jakub Oczkowski
super , oby więcej takich koncertów
Piękny koncert. Moja 80-letnia mama zachwycona wykonawcami, akutystyką. Koncert wart polecenia.
Wspaniały koncert, nieprzewidywalny, przyjaciele Pani Grażyny Brodzińskiej pozytywnie zaskakiwali przy każdym utworze. Pani Grażyna wciąż niesamowita(do tego piękne suknie) Szczerze polecam !
tancerze super, skrzypek wybitny, natomiast wokalista z poprzedniej epoki- wokal słaby i styl z lat 80 , wizerunek kolczyki i sztruksowe dzwony oraz kamizelka już dawno odszedł do lamusa - Pani Brodzińska jak zawsze klasa.
Koncert przepiękny!!! Oby więcej takich!!!
cudownny koncert polecam
Wspaniały koncert, wybitni wykonawcy i beznadziejna konferansjerka
Wspaniały koncert. Nie da się opisać słowami trzeba samemu tego doświadczyć.
Wspaniali artyści, repertuar nie "chwyta za ucho", w odbiorze ewidentnie przeszkadza złe nagłośnienie lub zła reżyseria dźwięku.

Polecane z kategorii koncert