koncert

Muzyka - Jan Kanty Pawluśkiewicz

koncert

Muzyka - Jan Kanty Pawluśkiewicz

Muzyka - Jan Kanty Pawluśkiewicz - Bilety na koncert

Muzyka - Jan Kanty Pawluśkiewicz
Hanna Banaszak, Grzegorz Turnau, Sebastian Karpiel-Bułecka, Jacek Wójcicki i wielu innych w jedynym takim koncercie w Polsce! Wspólnie zaprezentują muzykę Jana Kantego Pawluśkiewicza w niespotykanej dotąd odsłonie.

Wkroczcie do świata kompozycji Jana Kantego Pawluśkiewicza, jednego z najbardziej znanych kompozytorów muzyki filmowej i rozrywkowej w Polsce, współtwórcy legendarnej grupy ANAWA z Markiem Grechutą na czele. Jan Kanty Pawluśkiewicz to także kompozytor wielu znanych piosenek z repertuaru Grzegorza Turnaua, Andrzeja Zauchy, czy wspomnianego już Marka Grechuty, a także twórca dużych form muzycznych, m.in.: „Opery żebraczej”, oratorium „Nieszpory Ludźmierskie”, poematu symfonicznego „Harfy Papuszy”, musicalu „Szalona lokomotywa”.
Zapraszamy na klimatyczne i energetyzujące widowisko w wykonaniu znakomitych solistów i porywającego zespołu muzycznego pod kierownictwem aranżera i multiinstrumentalisty Michała Jurkiewicza – autora nowych aranżacji utworów Jana Kantego Pawluśkiewicza, które powstały specjalnie na ten koncert!

Odkryjcie nowy wymiar muzyki artysty i przekonajcie się o jej ponadczasowości. Wśród prezentowanych utworów będzie można usłyszeć przeboje z repertuaru Piwnicy pod Baranami, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty i zespołu Anawa, a także tak wybitne kompozycje, jak: „W dzikie wino zaplątani”, „Linoskoczek”, „Nie przerywajcie zabawy”, „Nie dokazuj”, „Hop szklankę piwa”, „Dni których nie znamy” oraz poruszającą muzykę filmową i teatralną.

Na scenie wystąpią:
Jan Kanty Pawluśkiewicz, Hanna Banaszak, Grzegorz Turnau, Beata Rybotycka, Sebastian Karpiel-Bułecka, Joanna Kulig, Jacek Wójcicki, Aleksandra Pieczara, Maciej Lipina oraz zespół muzyczny, którym pokieruje aranżer i multiinstrumentalista Michał Jurkiewicz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzyka - Jan Kanty Pawluśkiewicz

Super koncert ale kompletnie brak prowadzenia - gdyby nie Turnau, to byłby to zbiór świetnie wykonanych utworów, gdzie artyście wbiegają na scenę po czym z niej wybiegają...
Wspanialy koncert godny polecenia !Mistrzowskie wystepy w szcegolnosci : Jacka Wojcickiego,Grzegorza Turnau i Sebastiana z Zakopower-excelent violin player ! no i oczywiscie wystep samego mistrza Jana Kantego Pawluskiewicza.SZkoda ,ze byl to jedyny koncert we Wroclawiu.Czy jest szansa na powtorke koncertu w Nowym Roku ? Wlelu fanow, ktorym sie nie udalo dostac biletu jest zainteresowanych
Koncert wspaniały, magiczny! Świetni artyści, głosy, atmosfera. Jedynym mankamentem był brak oświetlenia widzów w czasie braw, czemu kilkakrotnie dał wyraz Grzegorz Turnau. Gdy próbował nawiązać kontakt z publicznością, przysłaniał oczy, gdyż w ogóle nas nie było widać. Nawet na koniec, gdy artyści schodzili już ze sceny, staliśmy w totalnych ciemnościach.
Koncert fantastyczny, świetna muzyka, doborowi wykonawcy i niezapomniana atmosfera!
Piękny koncert i bardzo się cieszę, że mogłam w nim uczestniczyć.
Prawie bardzo dobrze gdyby Pani Rybotycka dała więcej z siebie a chyba ją na to stać?
Występ na szóstkę, bardzo udany, świetnie bawiliśmy się. Dziękujemy Danuta
Konferansjer mógłby zdynamizować koncert

Polecane z kategorii koncert