Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert Myslovitz

20-lecie Zespołu Myslovitz

koncert Myslovitz

20-lecie Zespołu Myslovitz

20-lecie Zespołu Myslovitz - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W trakcie koncertu w Warszawie gościnnie z zespołem aby uczcić ich urodziny wystąpią:

- Edyta Bartosiewicz
- Dawid Podsiadło
- Natalia Grosiak
- Natalia Przybysz

Myslovitz - to jeden z najważniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej, połączyli psychodeliczne, mocne, rockowe brzmienie z ładnymi melodiami i ważnymi tekstami, z którymi utożsamia się wiele osób. Osiągnęli ogromny sukces, cały czas pozostając zespołem alternatywnym w sposobie myślenia o muzyce i wizerunku.

W kraju to zespół - legenda, wciąż mający wpływ na polską scenę muzyczną. Ukształtowany, profesjonalny, a zarazem energetyczny i świeży. Z klasą i niepodrabialnym stylem. Zdobywcy wielu prestiżowych nagród w kraju i zagranicą (w tym Fryderyki, Nagroda Komisji Europejskiej, MTV Music Award)

Każdy ich utwór trafia na najważniejsze listy przebojów, na Facebooku mają ponad 380 000 fanów (w ciągu tylko ostatnich dwóch lat przybyło ponad 180 000 i ta liczba ciągle rośnie).

Obchody Jubileuszu zespół Myslovitz rozpoczął od koncertów na jednym z największych festiwali w Stanach Zjednoczonych: Beale Street Music Festival w Memphis, gdzie wystąpili obok m.in. Pixies, Hoziera, The Flaming Lips, Wilco i wielu innych gwiazd. Koncerty były ogromnym sukcesem. Prasa amerykańska porównywała Myslovitz do Radiohead, pisała o mocnym, gitarowym , oryginalnym brzmieniu. Dziennikarze zauważyli, że o ile na początku pierwszego koncertu, zagranego w pierwszym dniu festiwalu, publiczność liczyła ok. 1000 - 1500 osób, o tyle pod koniec było to już kilka tysięcy ludzi, przyciągniętych dźwiękami ze sceny.

Zespoł między innymi w ramcha koncertów Jubileuszowych wystąpi takže w Gdańsku 5 grudnia i w Warszawie 7 grudnia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: 20-lecie Zespołu Myslovitz

Szczrze mówiąc przeciętnie. Zespół nie miał dużego kontaktu z publicznością. Nie było dobrze słuchać wokalisty (akustyka cos nie taka) Życzę im wszystkiego dobrego w następnym 10 leciu... I odwagi kontaktow z publicznością.
08.12.2015 11:46
20-lecie Zespołu Myslovitz
Warszawa, 07.12.2015
Teatr Muzyczny ROMA
Super koncert.
Domino69 07.12.2015 12:10
Świetny koncert, choć z małym poślizgiem czasowym. Warto jednak było czekać, bo Panowie zrewanżowali się graniem na DŁUGI bis :) Szkoda tylko, że występ odbył się bez udziału A.Rojka.
06.12.2015 19:50

Polecane z kategorii koncert