koncert

Myslovitz

koncert

Myslovitz

Myslovitz - Bilety na koncert

Myslovitz | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

W przyszłym roku zespół Myslovitz będzie obchodził 20 urodziny.
Ich historia to trzymający w napięciu scenariusz filmowy: z zaskakującymi zwrotami akcji, mnóstwem sukcesów, odrobiną melancholii, charyzmatycznymi bohaterami, ale przede wszystkim - świetną ścieżką dźwiękową.
W 2013 roku Myslovitz nagrał płytę pt. "1.577", która została doceniona przez recenzentów i publiczność. Największą aprobatę zyskał utwór "Telefon", a teledysk do niego został uznany za najlepszy w karierze zespołu.
Autorom tego obrazu udało się uchwycić chwile, gesty, spojrzenia - detale, które w każdej relacji są najważniejsze i które poprzez swoją subtelność najczęściej nam umykają. Powstał dokument o miłości, o sile drobnych zdarzeń, o niuansach mocnego uczucia, razem z muzyką stanowiący kwintesencję stylu Myslovitz.
Bo właśnie umiejętność przekazania odczuć i myśli w skondensowanej formie piosenki, w sposób, który sprawia, że słuchacze utożsamiają się z nimi i cytatami z tych utworów opisują swoje życie - to charakterystyczna i zarazem unikalna cecha zespołu.
Ich koncerty to moc emocji i dźwięków. Ostatnio wpadli na pomysł, żeby zestawić dwie ważne płyty: "Korovę Milky Bar" i "1.577". Po tych koncertach, trwających 2,5 godziny, słuchacze wychodzili nieco oszołomieni, ale - jak relacjonują - w pełni usatysfakcjonowani i szczęśliwi. Muzyce towarzyszyły wizualizacje, przygotowane we współpracy ze szkołami filmowymi.
Na niektórych koncertach można było usłyszeć kwartet smyczkowy z Orkiestry Kameralnej AUKSO, znanej m.in. z występów z Johnem Greenwoodem (Radiohead).

Koncert zespołu będzie wyjątkowy – zespół zagra dawno nie słyszane utwory, a te najbardziej znane pojawią się w nowych aranżacjach. Będzie przebojowo i psychodelicznie. Planowanych jest tylko kilka takich koncertów, więc nie przegapcie tego! Zaproszeni zostaną znakomici goście i być może będzie można usłyszeć coś z nadchodzącej płyty.
Dwa lata temu do zespołu dołączył wokalista Michał Kowalonek, który wniósł do zespołu nową energię.
W związku z jubileuszem 20lecia zespół przygotowuje mnóstwo nowych projektów.
Robią to w przyjaznej, luźnej atmosferze. Są świetnym, doskonale rozumiejącym się zespołem z wyczuciem współczesnych trendów w muzyce i nie zapominającym o swoich korzeniach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert sam w sobie bardziej niż ok!!! Co do Klubu i organizacji można poprawić pewne niedociągnięcia...pierwsze piętro zamknięte(pewnie nie chciało się sprzątać...), koncert o 19.30 a do klubu wpuszczali od 19.15 co spowodowało kolejkę jak nie z tej epoki aż do ulicy (w deszczu wolałbym sączyć piwko w środku...) po upragnionym wejściu kolejka gigantus do szatni...porażka
Ogólnie fajna zabawa ale nagłośnienie było za mocne i mało było słychać eokaliste

Polecane