koncert

NOKO

koncert

NOKO

NOKO   - Bilety na koncert

Skład Zespołu :

Michał "Jurgen" Jaroszewicz (vocals)

Michał "Mały" Perkowski (guitar)

Sebastian "Czuki" Miecznik (guitar)

Łukasz "Czarny" Przygodziński (bass)

Tomek "Radom \ Ray" Radomski (drums)

Strony online NOKO

https://www.facebook.com/nokoband

http://www.myspace.com/nokoband

http://www.youtube.com/user/nokoband1

W muzyce NOKO przewijają się elementy : ROCK,GRUNGE, METAL . To twór zawierający w sobie instrumentalną siłę dźwięków pięciu zaprawionych w bojach od lat muzyków, połączony z liniami wokalnymi przepełnionymi przestrzenią pełną emocjonalnej myśli . Twórczość NOKO spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem przez słuchaczy w różnym wieku i różnej preferencji muzycznej.

Zespół powstał na przełomie 2004/2005, a zadebiutował w czerwcu 2008 r podczas X-lecia iM Rock Sceny w ursynowskim Domu Kultury Imielin i zaraz po tym w październiku 2008 wyruszył do Londynu na kilka koncertów prezentując się między innymi w takich klubach jak: Tommy Flynns, Fiddlers Elbow, The Albany, jak również Hope and Anchor,w którym grały między innymi takie legendarne zespoły jak Sex Pistols i The Clash. Bardzo pozytywny odbiór twórczości NOKO przez londyńską publikę, umocnił po powrocie do kraju zespół, w przekonaniu o dalszym koncertowaniu.

W 2009 roku NOKO supportował łódzki zespół COMA w wypełnionej po brzegi warszawskiej Stodole. Po koncercie zespół dostał wiele pozytywnych komentarzy, a jeden z dziennikarzy muzycznych określił , że grupa NOKO emanuje pozytywną energią i stwarza ciekawy klimat, a także udaje się jej przyciągnąć sporą grupę fanów Comy. Po udanym występie w Stodole NOKO ponownie zagrało z COMĄ

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje NOKO

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert