koncert

Nad pięknym modrym Dunajem - Koncert Noworoczny

koncert

Nad pięknym modrym Dunajem - Koncert Noworoczny

Nad pięknym modrym Dunajem - Koncert Noworoczny - Bilety na koncert

Magia okresu świąteczno-noworocznego skłania do wyjścia z domu i do czynnego udziału w niezwykłych wydarzeniach kulturalnych, dlatego pragniemy zaproponować Państwu Koncert Noworoczny w stylu wiedeńskim "Nad pięknym, modrym Dunajem". Mamy nadzieję, że wieczór spędzony w sposób elegancki, pogodny, radosny i pełen szczerego uśmiechu stanie się zachętą do przyjęcia zaproszenia.

Nasz koncert jest propozycją dla tych wszystkich, którzy lubią posłuchać pięknej muzyki, w mistrzowskim i brawurowym wykonaniu wspaniałych artystów, a jednocześnie spędzić niezapomniany czas w doborowym towarzystwie. Orkiestra Romantica pragnie przenieść Państwa w Nowy 2016 Rok w niepowtarzalnym stylu i klimacie, dzięki muzyce m.in. Straussów, E.Kalmana, Fr. Lehara, C. Zellera, J. Ivanovici, R.Stolza. Najpiękniejsze walce świata, polki, czardasze oraz instrumentalne wersje przebojów operetkowych, to wszystko złoży się na koncert muzyki miłej, lekkiej i przyjemnej rodem z Wiednia, gdzie muzyka płynie wraz z "Falami Dunaju"...

Znakomite wykonanie, piękne kostiumy, a przede wszystkim MUZYKA!!! - gwarantują niezapomniane wrażenia artystyczne.

"Występy Romantiki stały się znane z rozrywkowo-edukacyjnego repertuaru muzyki klasycznej" (...), a ich wartość "wykracza daleko poza perfekcyjne wykonanie repertuaru i niebanalny wizerunek sceniczny?. Koncerty z udziałem Romantiki przede wszystkim "zachwycają jednak wysokim poziomem muzycznym (...), a Orkiestra jest ich "głównym bohaterem" (Twoja Muza-nr 1/2012). Orkiestra Romantica została uznana za "mistrzowskiego promotora talentów" oraz "wirtuoza popularnej muzyki klasycznej" (Twoja Muza-nr 1/2012).

Doświadczenie koncertowe Romantiki jest już niebagatelne: towarzyszenie ponad 120 solistom dużego formatu, współpraca z uznanymi dyrygentami, udział w przeszło 200 koncertach i przedstawieniach operowych oraz operetkowych. Wszystko to składa się na bardzo duże doświadczenie sceniczne i koncertowe, a także wielkie uznanie publiczności oraz prasy ogólnopolskiej, a zwłaszcza branżowej. W roku 2016 Orkiestra Romantica świętuje swój Jubileusz - 10 lat pracy artystycznej!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nad pięknym modrym Dunajem - Koncert Noworoczny

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert