koncert

Natalia Kukulska "Halo tu Ziemia"

koncert

Natalia Kukulska "Halo tu Ziemia"

Natalia Kukulska "Halo tu Ziemia" - Bilety na koncert

Koncert będzie częścią trasy promującej płytę "Halo tu Ziemia" - 9 studyjny album Artystki, którego premiera zaplanowana jest na 29 września 2017.
Od swojego “dorosłego” debiutu i płyty “Światło” artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwijając się jako wokalistka, autorka tekstów, współkompozytorka i współproducentka swoich płyt. Nowoczesne, odważne w brzmieniach kompozycje stworzone zostały przez Natalię w kolektywie z Michałem Dąbrówką, Archie Shevsky’m i Marcinem Górnym. Ideą całej płyty był zapis żywych emocji i muzycznych pomysłów, będących efektem wspólnego grania podczas muzycznego wyjazdu całego zespołu w góry. Tam powstała większość piosenek. Dzięki temu album ma w sobie żywiołowość, rodzaj koncertowej energii, ale również nie ucieka esencja czyli jakość kompozycji. Halo tu Ziemia to zbiór oryginalnych i nieszablonowych utworów często wyrywających się z przewidywalnych form produkcyjnych. Czuć dojrzałą kreację i zabawę dźwiękiem a zarazem wszystkie eksperymenty brzmieniowe są jedynie przyprawą do przekazu treści. Trzonem tej płyty są kompozycje i teksty, których oryginalność nie zostawia obojętnym słuchacza. Brzmienia przykuwają uwagę ale dopełniają obraz tworząc wraz z nośnymi melodiami - integralną całość. W dobie efekciarskiego i sformatowanego na sukces komercyjny brzmienia muzyki pop, album ten sięga zdecydowanie głębiej. Analogowe, mięsiste brzmienia syntezatorów i żywa, dynamiczna perkusja a do tego charakterystyczny, coraz mniej uładzony, chropowaty wokal Natalii to zupełnie nowa, progresywna odsłona Artystki. W warstwie lirycznej bywa dowcipnie, nawet autoironicznie ale nie brakuje powagi i refleksji. Poszukiwanie duchowości - to o tym jest ta płyta. Album - “Halo tu Ziemia” wieńczą słowa piosenki pt.”Rekonstrukcja” - “Podnieść na duchu muszę ducha (…) bo wciąż na ducha jest posucha”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Natalia Kukulska "Halo tu Ziemia"

Natalia bardzo sympatyczna, koncert udany, chwila oderwania od ziemi. polecam
Wszystko ładnie i pięknie, ale aż prosiło się o miejsce do tańczenia. Niestety w Browarze B. są tylko krzesełka do siedzenia przez co z koncertu zrobiła się taka "posiadówa"...
Wspaniały koncert! Wysoki poziom muzyczny - wiadomo i wyjątkowe show w wykonaniu zespołu Natalii. Jeszcze kilka dni po koncercie chodziłam podekscytowana. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym wydarzeniu!
sikorska.michalina 18.10.2017 21:24
Rewelacja! Koncert pełen pozytywnej energii! Brzmienia niesamowite - przenoszą w zupełnie inny wymiar. Aż żal, że miejsca siedzące były, bo można byłoby nieżle poszaleć ;D
Rewelacja. Natalia daje czadu na scenie. Koncert przenosi nas w kosmiczną podróż od pierwszych sekund... Ta podróż mogłaby trwać wiecznie.... Takiej energetycznej i elektronicznej Natalii jeszcze nie znałem. Wybiorę się na jeszcze minimum jeden koncert z tej trasy. Polecam każdemu!!!!
Świetny koncert. Wspanigła artystka. Klasa. Bardzo dobra organizacja. Oceniam na 5*
Super, już kupiłam bilety na koncert Korteza Prosze o organizacje koncertów w Plocku

Polecane z kategorii koncert