koncert

Natalia Piotrowska-Paciorek

koncert

Natalia Piotrowska-Paciorek

Natalia Piotrowska-Paciorek - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Najpiękniejsze przeboje musicalowe, filmowe, ale także utwory pop wykona Natalia Piotrowska-Paciorek. Towarzyszyć jej będzie pianistka Vlasta Traczyk.
Swój ostatni solowy występ Natalia Piotrowska-Paciorek miała tuż przed wybuchem pandemii 8 marca 2020 r. w Gdyni. Teraz ponownie – w Gdyni – wznawia swoje występu. Recitale i koncerty solowe Natalii Piotrowskiej-Paciorek odbywały się między innymi w Teatrze Ludowym w Krakowie, Teatrze Adria w Bydgoszczy, klubie Nowa Maska w Warszawie. Natalię na co dzień można zobaczyć m.in. na deskach Teatru Roma, gdzie wciela się tytułową rolę w spektaklu "Aida". Aktorka występuje również w Teatrze Rampa w Warszawie w takich produkcjach musicalowych jak "Jesus Christ Superstar", "Twist and Shout", "Rapsodia z Demonem", "Kobiety na skraju załamania nerwowego", "Broadway Exclusive" oraz w produkcjach popularnego Studia Accantus, gdzie jej nagrania mają po kilka milionów wyświetleń. Podkładała również głos do produkcji Disneya – Aladyn, gdzie jej głosem mówiła i śpiewała główna bohaterka filmu Jasmine.
Natalii akompaniować będzie pianistka, Vlasta Traczyk, wielokrotnie odnosząca sukcesy w międzynarodowych konkursach pianistycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Natalia Piotrowska-Paciorek

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert