Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Natalia Przybysz

Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour

koncert Natalia Przybysz

Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour

Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na kameralny koncert Natalii Przybysz na zakończenie trasy „Serce Spokojne”!

Trasa „Serce Spokojne” jest kontynuacją wiosennej i jesiennej trasy klubowej oraz letniej odsłony koncertów promujących album „Zaczynam się od miłości”. Jesienią i zimą 2022/23, artystkę wraz z zespołem, spotkać było można w kilkunastu polskich miastach.
„Serce Spokojne” to utwór zamykający najnowszą płytę „Zaczynam się od miłości”. Album ten powstał do niezaśpiewanych tekstów Kory. Znajdują się na nim też dwa, w pełni autorskie utwory Natalii Przybysz i towarzyszących wokalistce muzyków. Jednym z nich jest „Zew”, który stał się ulubioną piosenką wielu fanów Natalii.

Trasa „Serce Spokojne” zamyka promocję albumu „Zaczynam się od miłości”. Sama Natalia tak opisuje nadchodzące koncerty: Z niedowierzaniem patrzę na to przedziwne i przepiękne koncertowo lato. Mieszanka uczuć związanych z dziwnością rzeczywistości (pandemia, wojna w Ukrainie) w jakiej przyszło nam żyć, była bardzo inna od wszystkich poprzednich sezonów koncertowych, jakie zagrałam w moim artystycznym życiu. Każdy koncert był na wagę złota. Witaliśmy się ze sceny z Wami z ogromną wdzięcznością i z żalem z niej schodziliśmy. Było cudownie. Dziękujemy Wam – mówi artystka.

W ramach repertuaru trasy „Serce spokojne” nie zabraknie „Deserów”, czyli ważnych dla zespołu Natalii Przybysz utworów Kory i Maanam w odświeżonych aranżacjach. Będą to jednak zupełnie inne covery niż te, zagrane w pierwszej odsłonie trasy. Kryterium wyboru utworów było ukojenie i otulenie słuchaczy, którzy zdecydują się spędzić jesienne wieczory na koncertach zespołu.

– Chciałabym zaprosić Was na wyjątkowe koncerty „Serce Spokojne”. Będzie to zamknięcie mojej pracy z tekstami Kory, podziękowanie jej za tą przygodę i przywilej. Będziemy szukać ciepła w innych źródłach muzycznych niż podczas letnich koncertów. Naszym źródłem będzie bliskość – nasza i Wasza oraz spokój płynący z tych piosenek, które obniżają ciśnienie, koją, tulą. Było dużo słońca a teraz będzie księżycowo i magicznie. Już tęsknię! – dodaje Natalia Przybysz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour


Jak działają recenzje?
Świetna, różnorodna Natalia Przybysz. Mega energia i super emocje🎸🥁🎹
Isd999 04.04.2023 08:48
Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour
Warszawa, 03.04.2023
Kuźnia Kulturalna
Super koncert. Polecam. Niestety nagłośnienie pozostawiało wiele do życzenia, ponieważ muzyka dominowała nad głosem wokalistki i słowa utworów były mało słyszalne.
ewak 04.04.2023 08:34
Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour
Warszawa, 03.04.2023
Kuźnia Kulturalna
Świetny koncert. Wspaniała atmosfera i bardzo dobra kuchnia z obsługa
Mac 04.04.2023 08:28
Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour
Warszawa, 03.04.2023
Kuźnia Kulturalna
Kiepskie nagłośnienie. Przez prawie cały koncert nie było słychać wokalu i za głośnio ustawione gitary...
Adam 24.01.2023 09:02
Natalia Przybysz – Serce Spokojne Tour
Poznań, 23.01.2023
Aula UAM
Byłoby 5 gwiazdek gdyby nie to, że mimo pewnie dobrych intencji zespołu czy organizatora nie były rozdawane publiczności grzechotki, które niestety były wykorzystywane czasem bezwiednie przez uczestników koncertu. Często nawet w najbardziej nieodpowiednich chwilach ktoś z tyłu, boku czy z przodu uruchamiał swoje często niefortunne poczucie rytmu przez co cała magia wydarzenia odchodziła na dalszy plan. To były zwyczajne przeszkadzajki. Zdaję sobie sprawę z tego że intencja była jak najbardziej fajna ale ludzie wykorzystali to przeciw nie wiedząc nawet jak bardzo szkodzą temu cudownemu wydarzeniu. Proszę Was nie róbcie tego ponownie!!! Poza tym magiczny koncert z cudowną oprawą świetlną, dobrą akustyką i najważniejsze.. Natalią jej charyzmą, głosem, tekstem i osobowością :-)
panki 24.10.2022 09:15
Świetny występ, elektryzująca atmosfera. To był naprawdę miłe spędzony wieczór
Abereta 23.10.2022 09:10

Polecane z kategorii koncert