Koncerty - bilety Poznań


The Amy Winehouse Band - Forever Amy

 KUP BILET

Game music

 KUP BILET

Film Music - Bond 007

 KUP BILET

Stevie Wonder - Cover Show

 KUP BILET

Tribute to Pavarotti

 KUP BILET

Krystian Ochman Exclusive

 KUP BILET

Sympho House - Muzyka Klubowa Symfonicznie

 KUP BILET

KARNET 3-DNIOWY Festiwal Rockowizna

 KUP BILET

KARNET 2-DNIOWY Rockowizna Festiwal

 KUP BILET

IRA, Sztywny Pal Azji, Róże Europy - Rockowizna Festiwal

 KUP BILET

KULT - Rockowizna Festiwal

 KUP BILET

Kasia Kowalska, Ørganek, Strachy na Lachy - Rockowizna Festiwal

 KUP BILET

Euforia Dźwięku 2022 - Poznań

 KUP BILET

Maryla Rodowicz - Małgośka Forever

 KUP BILET

Speaking Concert JAZZ SEBASTIAN BACH

 KUP BILET

Ray Wilson - The Weight Of Man Tour

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej - The music of Hans Zimmer & John Williams & Ennio Morricone

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 KUP BILET

Kasia Kowalska - The Best Of

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert

 KUP BILET

Edyta Geppert z zespołem Vasie

 KUP BILET

Tre Voci

 KUP BILET

Fantazja polska, czyli Paderewski all inclusive

 KUP BILET

Złote przeboje/ Tercet, czyli kwartet/ Śleszyńska, Gąsowski, Rozmus

 KUP BILET

10 Tenorów

 KUP BILET

Hanna Banaszak Recital

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

 KUP BILET

Jacek Wójcicki i Beata Rybotycka - „Koncert prosto z Krakowa”

 KUP BILET

Tribute to Bee Gees

 KUP BILET

Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedzielski

 KUP BILET

Anna Wyszkoni - Największe przeboje "25 lat"

 KUP BILET

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

 KUP BILET

Paweł Domagała - Narnia Tour

 KUP BILET

Koncert Wiedeński - Johann Strauss Gala: Orkiestra Królewska

 KUP BILET

Koncert Wiedeński - Johann Strauss Gala: Orkiestra Królewska

 KUP BILET

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Koncert Noworoczny

 KUP BILET

Queen Machine

 KUP BILET

Fast Love - Tribute to George Michael

 KUP BILET

Szlagiery Śląskie - Poznań

 KUP BILETPoznań jest centrum kulturalnym województwa wielkopolskiego. Co roku odbywa się tam wiele znakomitych wydarzeń, na które przybywają goście i artyści z całego świata. Nie może Cię na nich zabraknąć!

Sprawdź najbliższe koncerty w Poznaniu w takich miejscach jak Sala Ziemi, Aula UAM, Aula Artis w Collegium Da Vinci czy Teatr Muzyczny.

Sala Ziemi

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich powstała jedna z najlepszych sal koncertowych i operowych w Polsce. Mowa o Sali Ziemi, która została wybudowana w 2012 roku. Jest ona w stanie pomieścić nawet 2000 osób. W jej wnętrzach odbywają się liczne koncerty, konferencje czy kongresy.

Szukając miejsca, w którym można przeżyć niesamowity koncert, Poznań i Sala Ziemi to doskonały wybór. Wielofunkcyjna i dobrze skomunikowana z miastem pozwala na organizację niejednego wydarzenia. Tylko w najbliższym czasie zaplanowane są takie koncerty jak: Queen Machine, Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert, Fast Love - Tribute to George Michael.

Aula UAM

Z czym może kojarzyć się Aula Uniwersytecka w Poznaniu, znana również jako AUM? Oczywiście, że z muzyką. Ten charakterystyczny budynek zlokalizowany jest w kulturalnym centrum miasta. Wyróżnia się neorenesansową fasadą i polichromią we wnętrzach. Wielu melomanów ceni to miejsce za doskonałą akustykę.

W auli AUM co roku organizowane jest wiele koncertów. Poznań odwiedzany jest wtedy przez znamienitych artystów. W 2022 roku nie mogło być inaczej. Sprawdź na biletyna.pl najbliższe wydarzenia w tym obiekcie. Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń, Stare Dobre Małżeństwo czy 10 Tenorów? Przekonaj się samemu.

Poznań Congress Center

Jeśli szukasz nowoczesnego, kreatywnego miejsca na koncerty w Poznaniu w 2022 roku, PCC to doskonały wybór. Poznań Congress Center słynie ze zróżnicowanej architektury, funkcjonalności i wygodnej lokalizacji. Co roku organizuje on liczne kongresy, widowiska, koncerty i wystawy.

Poznań Congress Center to aż 16 000 m2 powierzchni i 2000 miejsc. To właśnie tam znajduje się Sala Ziemi, a także inne pawilony. W tym roku odbędzie się tam wiele ciekawych wydarzeń muzycznych takich jak LemOn - 10 lecie zespołu.

Aula Artis - Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci to jedna z niepublicznych uczelni w Poznaniu. Oprócz sal wykładowych słynie ona z jednej z najnowocześniejszych sal koncertowo-konferencyjnych - Aula Artis. W miejscu tym organizowane jest wiele wydarzeń muzycznych, konferencji i eventów nawet dla 600 osób. Sala cieszy się dużym zainteresowaniem także podczas koncertów i spektakli.

Aula Artis w Collegium Da Vinci słynie z nowoczesnego sprzętu multimedialnego i nagłośnienia. Nic zatem dziwnego, że pokochali ją również melomani. W najbliższym czasie będzie można tam zobaczyć i usłyszeć niejedną gwiazdę. Na biletyna.pl możesz kupić bilety na takie wydarzenia jak Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje Włoskie i Francuskie czy Bond in Concert.

Teatr Muzyczny

Historia Teatru Muzycznego w Poznaniu sięga jeszcze 1956 roku. Mieści się on w dawnym budynku Domu Żołnierza przy ulicy Niezłomnych w samym centrum miasta. Jego repertuar obejmuje wszelkie gatunki - od operetki, poprzez koncerty muzyczne, po musicale.

Co można zobaczyć, a właściwie usłyszeć w Poznaniu? Koncerty w Teatrze Muzycznym to obowiązkowy punkt dla każdego melomana. Co roku do tego miejsca przybywa wielu artystów, a z nimi wierni fani i miłośnicy dobrej muzyki. Rok 2022 w Teatrze Muzycznym zapowiada się wyjątkowo. Sprawdź najnowsze wydarzenia takie jak Andrzej Poniedzielski - Nowa płyta “BA”.

Gdzie się wybrać na koncert w Poznaniu? Dzisiaj opcji nie brakuje. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem rockowych, czy spokojniejszych brzmień, w tym miejscu odnajdziesz wydarzenie, którego nie zapomnisz. Wybitni artyści, nowoczesne hale, niezwykła atmosfera to tylko niektóre powody, dla których warto odwiedzić Poznań w 2022 roku.

Ostatnio dodane w kategorii Koncerty bilety Poznań