koncert Natalia Przybysz

Natalia Przybysz z zespołem

koncert Natalia Przybysz

Natalia Przybysz z zespołem

Natalia Przybysz z zespołem - Bilety na koncert

Natalia Przybysz, wokalistka i autorka tekstów, to obecnie jedna z najbardziej wyrazistych osobowości muzycznych. Pojawiła się na rynku w 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną Przybysz, Markiem Piotrowskim oraz Bartkiem Królikiem powołali do życia zespół Sistars, wnosząc powiew świeżego powietrza na polską scenę. Ich soulowo-hiphopowe utwory szybko podbiły listy przebojów. Wraz z grupą nagrała dwa albumy studyjne, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki – „Siła Sióstr” z 2003 roku oraz „A.E.I.O.U.” z 2005. Po rozwiązaniu zespołu Natalia skupiła się na solowej karierze i poszukiwaniach własnej artystycznej drogi.

W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Latem 2012 roku nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin. Projekt został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków. Według redaktorów internetowego portalu Jazzsoul Tour premiera „Kozmic Blues” była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Uznanie krytyków i duża frekwencja publiczności na jej koncertach przyczyniły się do wydania albumu „Kozmic Blues; Tribute to Janis Joplin” w czerwcu następnego roku.

Album okazał się inspiracją do powstania płyty „Prąd”, która osiągnęła status platyny (30 000 sprzedanych egzemplarzy). W 2015 roku Natalia otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za „Prąd” oraz Singiel Roku dla „Miód”. 9 maja odbyła się premiera singla "Światło nocne" zapowiadającego kolejny album Natalii Przybysz o tym samym tytule – premiera płyty odbyła się 1 września 2017 roku. W 2018 roku Natalia otrzymała za tę płytę nagrodę Fryderyka w kategorii "Album Roku Pop".

Z całą pewnością można powiedzieć, że to nie koniec muzycznych poszukiwań Natalii Przybysz i artystka jeszcze nie raz zaskoczy publiczność i krytyków muzycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Natalia Przybysz z zespołem

Wspaniały koncert, bardzo fajne miejsce i formuła z kolacją
Zdecydowanie za glośno!!! Lokal bardziej jest przystosowany na kameralne występy, a nie 5 gitar elektrycznych...
Atmosfera i koncert na medal!
Rewelacyjny występ! Natalia przechodzi samą siebie, super kontakt z publicznością, również dzięki wyciągniętej ręce.
Super Glos
Koncert super. Natomiast było trochę za głośno. W miejscu takim jak Kuźnia Kulturalna spodziewałam się nagłośnienia adekwatnego do kameralnego pomieszczenia.
Świetny koncert - klasa :)
świetny, kameralny koncert, i choć zasiadany Natalii i zespołowi udało się rozbujać towarzystwo. Bardzo dobre nagłosnienie
Wspaniała energia.:)

Polecane z kategorii koncert