koncert

New Model Army

koncert

New Model Army

New Model Army - Bilety na koncert

New Model Army zagra w Starym Klasztorze!

wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza na koncerty brytyjskiej formacji New Model Army!
Zespół wystąpi 16 października we Wrocławiu w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Kapela przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy promującej najnowszy album zatytułowany "Winter", którego premiera planowana jest na 26 sierpnia!
Bilety wkrótce w sprzedaży.

New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt mimo, że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation", a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia. Trasa koncertowa z 2013 roku, podczas której NMA odwiedzili także Polskę, była świetną okazją do promocji czternatego w dorobku albumu "Between Dog and Wolf".

Zupełnie nowa płyta zespołu, którego liderem jest charyzmatyczny wokalista Justin Sullivan, będzie według członków formacji wydawnictwiem przemyślanym i dopracowanym, zawierającym 13 świeżych, intensywnych i emocjonalnych utworów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje New Model Army

Świetny,bardzo energetyczny koncert w pięknym obiekcie /jedna uwaga: może warto pościągać te obrazki i inne ozdoby ze ścian, bo niestety,, nie grają,, w tym wnętrzu zupełnie/ .Organizacja świetna.

Polecane z kategorii koncert