koncert

Niedziela w Paryżu - koncert piosenek Edith Piaf

koncert

Niedziela w Paryżu - koncert piosenek Edith Piaf

Niedziela w Paryżu - koncert piosenek Edith Piaf - Bilety na koncert

Piosenka francuska z utworami Édith Piaf duetu Lucy & Tom to ekscytujący wieczór w Dworze Artusa. Piosenki Édith Piaf zaśpiewane w nowych aranżacjach na głos i gitarę elektryczną nadadzą utworom francuskiej piosenkarki świeżego wiatru w żagle.

Koncert przeplatają opowieści o Édith, jej miłościach, przyjaźniach i Paryżu. Doskonały język francuski oraz wyczucie klimatu i emocji tworzą magię opowieści z minionych lat, nawiązując do uniwersalności ludzkich przeżyć, a niepokorne połączenie koronek i skórzanej kurtki wyśmienicie oddają pierwotny pazur, zadziorność́ i autentyczność́ Édith Piaf.

Lucy & Tom to duet podróżujących muzyków, łączący wielobarwny głos i dźwięk gitary elektrycznej. Wykształcona mezzosopranistka zjawiskowo śpiewająca muzykę rozrywkową oraz wrażliwy i ambitny gitarzysta blues-rockowy. W swoich muzycznych poszukiwaniach sięgają po utwory zarówno Bizeta i Ravela, jak i Dalidy, Joe Dassin’a a nawet Davida Bowie. Ich niepowtarzalny styl jest kolażem osobistych fascynacji teatrem, sztuką, kabaretem, muzyką jazzową, klasyczną, rockową i bluesową. Stąd koncerty duetu to nie tylko doskonała muzyka, ale też wyśmienite kostiumy i historie opowiadane między utworami. Lucy & Tom uwielbiają grać dla każdej publiczności. Występowali zarówno na deskach teatrów, w klubach muzycznych. Koncertowali w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Jesienią 2017 roku, w Polskim Radiu Koszalin, duet nagrał płytę Édith Piaf Et Ses Amis, która ukazała się 19 grudnia 2017 roku, w 102. urodziny Édith Piaf, nakładem wytwórni Vintage Records.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Niedziela w Paryżu - koncert piosenek Edith Piaf

Był to najlepszy koncert, na którym byłem w tym roku. Zakochana kobieta: ... w Edith, jej piosenkach i życiu, w piosence francuskiej. Bardzo ciepła osoba -torunianka, o mocnym czystym głosie. Razem z partnerem tworzą przyjemny w odbiorze zespół. Pozdrawiam i polecam.
Koncert rewelacyjny, wykonanie perfekcyjne, kontakt z publicznością po prostu świetny... 😊 Były owacje na stojąco, bisy... Pełen profesjonalizm wokalny i muzyczny! Brawa dla obu Artystów! 😊

Polecane z kategorii koncert