koncert

Nirvana Tribute Show - M. Others (Ukraina)

koncert

Nirvana Tribute Show - M. Others (Ukraina)

Nirvana Tribute Show - M. Others (Ukraina) - Bilety na koncert

Fanów Kurta Cobaina i zespołu Nirvana zapraszamy na Nirvana Tribute Show w wykonaniu zespołu M. Others z Ukrainy! M. Others grają tylko utwory legendarnej formacji Nirvana! I to jak grają!

Ci, którzy byli na ich majowym koncercie, wiedzą, że warto pojawić się ponownie...

Poziom emocji, jakie wzbudzają M. Others i koncertowa energia są takie same, jak na koncertach Nirvany! Frontman zespołu jest podobny do Kurta Cobaina nie tylko wizualnie. Obserwując i słuchając go, masz wrażenie, że to reinkarnacja i że Kurt znów jest z nami.

- Zabrzmią wszystkie ulubione kawałki, które będziesz śpiewał razem z nami, bo na pewno znasz je na pamięć. Na koncercie spodziewaj się nieoczekiwanego! To więcej niż zwyczajny występ – to gra emocji, które chcesz dzielić z najbliższymi. To prawdziwa nirwana!

Zespół M. Others istnieje już od dawna, a obecnie skupił się na graniu utworów zespołu NIRVANA. Charyzmatyczny wokalista przyciąga uwagę telewizji, promotorów wydarzeń oraz fanów Nirvany, grając ulubioną muzykę z dzieciństwa.

Będziesz naprawdę zaskoczony! Przekonaj się sam!

https://www.youtube.com/watch?v=ZHsr7dygznE
https://www.youtube.com/watch?v=34k1K37UAFg
https://www.youtube.com/watch?v=ubhvC2ngKys
https://www.youtube.com/watch?v=dQVtjyoUAhw

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Nirvana Tribute Show - M. Others (Ukraina)

Świetny występ, super nagłośnienie, świetna publika. Dźwiękowo - jak oryginał, co do kwestii wizualnych - wokalista z każdym utworem coraz bardziej przypominał Cobaina, pozostała część ekipy zupełnie niepodobna ;) Dobry wybór kawałków - nie przesadzili z graniem hitu za hitem - choć te oczywiście też się pojawiły - tym niemniej sporo było utworów dla bardziej obeznanych fanów.
Fajny koncercik, szkoda tylko że nie było na wstępie żadnego supportu:)
Wspanoiały występ, gorąca polecam!
WojtekCK 24.11.2018 10:03
Było super, polecam zespół. Organizacja na wysokim poziomie.
Matt 24.11.2018 09:57

Polecane z kategorii koncert