koncert

Ogólnopolski Festiwal Śpiewających Szkół - koncert Dawida Kwiatkowskiego

koncert

Ogólnopolski Festiwal Śpiewających Szkół - koncert Dawida Kwiatkowskiego

Ogólnopolski Festiwal Śpiewających Szkół - koncert Dawida Kwiatkowskiego - Bilety na koncert

W tym roku po raz pierwszy, festiwal będzie miał charakter ogólnopolski, ponieważ po wielu latach działalności festiwal stał się bardzo znany i było wiele zgłoszeń młodych wokalistów z całej Polski, którzy w poprzedniej formule festiwalu o zasięgu województwa mazowieckiego, nie mogli wziąć udziału. Firma Art – Impresariat, współorganizator festiwalu, przeprowadzi eliminacje, które odbędą się w szkołach.
Na zakończenie festiwalu jako tzw. „gwiazda wieczoru”, wystąpi niezwykle popularny wśród młodych ludzi wokalista Dawid Kwiatkowski, który nie tylko bardzo intensywnie koncertuje ze swoim zespołem , ale także obecnie jest jurorem i trenerem wokalnym w programie THE VIOCE KIDS w TVP2.
Dawid Kwiatkowski to 21- letni wokalista, autor tekstów, kompozytor. Największe odkrycie muzyczne 2013 roku. Najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej pożądana młoda osoba polskiej sceny muzycznej. Jeden najbardziej oczekiwanych artystów koncertowych w Polsce. Głos młodego pokolenia. Idol nastolatek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ogólnopolski Festiwal Śpiewających Szkół - koncert Dawida Kwiatkowskiego

Córcia była zachwycona a koleżance popłynęły(jak to ona powiedziała)łzy szczęścia.
Bardzo dobre miejsce na imprezy plenerowe. Koncert, mimo opóźnienia, dostarczył wiele wrażeń.Gdzie można znaleźć fotorelacje z koncertu oraz z festiwalu?
było super prowadzący był niesamowity.
Fantastyczny występ Dawida Kwiatkowskiego !!!!!!!!!!!!! Na miejscu podjęliśmy decyzję o kupnie jeszcze dwóch biletów.
Super koncert!
Moja 13 latka zachwycona. Dla mnie trochę za głośno.
Koncert świetny- Dawid Kwiatkowski super, ale koszty za kupno biletów przez internet to przesada w dzisiejszych czasach.
Było rewelacyjnie
Izabela Lewandowska 14.05.2018 09:32
Cudnie , organizacja na wysokim poziomie, bawiłam się super i na pewno wrócę :) !
Było meeeega! Konkurs super. Wiele nowych talentów muzycznych. A koncert Dawida to wisienka na torcie! :)
Było najlepiej.
Imprezka udana ,wszystko przebiegło miło i sprawnie aczkolwiek nie wiem co sprawdzała ochrona bo ja na koncercie widziałam osoby pijace piwo(a może można a ja się czepiam)
Bardzo fajne miejsce, ciekawe imprezy i koncerty. Świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Ogólnopolski Festiwal Śpiewających Szkół i koncert Dawida Kwiatkowskiego - to była prawdziwa przyjemność i doskonale przygotowana impreza !
Bardzo głośno i fajnie :D
Sam występ artysty wyszedł super! Jedyne do czego się przyczepię to organizacja. Występ odbył się pół godziny później, a kilka godzin wcześniej ogłosili Państwo na instagramie wolskiego centrum kultury, że rozpoczyna się o 19). Kilka godzin przed 19 stawiłam się przed sceną, a już na początku koncertu miałam obolałe nogi od czekania na koncert.
Jestem bardzo zadowolony z imprezy,bylo wspaniale.

Polecane z kategorii koncert