koncert

Olga Boczar Trio

koncert

Olga Boczar Trio

Olga Boczar Trio - Bilety na koncert

Śpiewa, gra na flecie, komponuje, pisze teksty. Sama sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Doskonale wykształcona, laureatka wielu muzycznych konkursów. Świadoma swoich umiejętności, rozumiejąca, jakimi regułami rządzi się współczesny świat muzyki. Swoją twórczość sama określa jako połączenie jazzu, ethno i polskiej muzyki ludowej z - dobrze rozumianym - popem.
Ze swoim zespołem nagrała wspólnie dwa albumy muzyczne - debiutancki „Little Inspirations” oraz drugi „Tęskno mi, tęskno”. Na scenie Six Seaosns wystąpi w składzie:

Olga Boczar - vocal
Andrzej Gądek - gitara
Rafał Stępień – piano

Olga Boczar – wokalistka, flecistka, songwriterka, wykładowca w klasie śpiewu na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Absolwentka Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej, oraz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie, również
w klasie wokalistyki jazzowej.
Za płytę „Little Inspirations” nominowana do prestiżowej nagrody Fryderyki 2016 w kategorii - „Fonograficzny Debiut Roku”.
Brała udział w wielu festiwalach i koncertach, m.in. Międzynarodowym Festiwalu „Jazz Jamboree” w Warszawie, Festiwalu „Eu Jazz Express” w Budapeszcie, Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Złota Tarka” w Iławie, 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Reggae Festiwalu w Ostródzie, Festiwalu „La Folle Journee” w Operze Narodowej w Warszawie, w koncercie z okazii 70. Urodzin Jonasza Kofty w Studio koncertowym Programu III Polskiego Radia.
Wielokrotnie brała udział w nagraniach dla programów telewizyjnych m.in. Polsat, TVP1, TVP2, TVP Polonia, TV Republika, czy TVP Kultura, oraz w rozgłośniach radiowych, w stacjach II, III i IV Polskiego Radia, Radio dla Ciebie, Radio Puls i innych.
Współpracowała m.in. z Andrzejem Jagodzińskim, Anną Serafińską, Lorą Szafran, Januszem Szromem, Michałem Tokajem, Pawłem Tomaszewskim, Krzysztofem Dziedzicem, Marysią Sadowską, Haliną Frąckowiak.
W 2012 r. założyła zespół o nazwie - Olga Boczar Music Essence.
Do chwili obecnej nagrali wspólnie dwa albumy muzyczne - debiutancki „Little Inspirations” oraz drugi „Tęskno mi, tęskno”, który swoja premierę będzie miał w październiku 2018r. Obecnie przygotowuje się do nagrania trzeciego albumu.

Andrzej Gondek – gitarzysta, kompozytor poruszający się swobodnie w różnych gatunkach muzycznych jazz, blues, rock, pop. Jego oryginalne i osobiste brzmienie cechuje duża dynamika, drapieżność, a jednocześnie wrażliwość. Wielokrotnie zapraszany do współpracy z czołówką polskich
i zagranicznych muzyków jazzowych, m.in. Terence Blanchard, Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.
Uczestnik warsztatów i kursów mistrzowskich prowadzonych przez gwiazdy muzyki jazzowej takich jak Scott Henderson, Dean Brown, Jerry Bergonzie, Dave Libman.
Koncertował na festiwalach w Polsce i w Europie m.in. Jazz Jamboree, Silesian Jazz Festival, „Jazz na Kresach”, Alfa Jazz, Algier Jazz, Hilden, JazzTage.
Jako sideman pojawia się na ponad 20 płytach studyjnych i live w towarzystwie czołowych polskich i zagranicznych muzyków.

Rafał Stępień – ceniony pianista, kompozytor, aranżer, producent. Wykładowca w AT w Warszawie i AM w Łodzi. Laureat wielu konkursów i festiwali jazzowych w Polsce m.in.:
Jazz Juniors, Gdynia Summer Jazz Days Competition, Klucz do Kariery - Pomorska Jesień Jazzowa oraz Jazz nad Odrą
Uczestnik i laureat wielu zagranicznych festiwali: Umbria Jazz, Chopin Festival – Luxemburg, Gardens - Paris; Kathania Jazz Festival - Sycylia. Wielokrotnie koncertował w Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Hiszpanii, Francji, Portugalii i Kanadzie.

Jest zapraszany do współpracy przez najwybitniejszych artystów. Współpracował m. in. z: Adamem Bałdychem, Michałem Urbaniakiem, Lorą Szafran, Anną Serafińską, Wojciechem Karolakiem, Wiesławem Pieregorólką, Cezarym Konradem, Henrykiem Miśkiewiczem, Carmen Moreno, Grażyną Łobaszewską, Reggie Wooten’em, Carlosem Johnsonem, Feltonem Cruise, Juniorem Robinsonem, Waynem Ellingtonem i Andrea Bocelli.

Ma na swoim koncie platynową płytę za album „Dobrze, że jesteś” Zbigniewa Wodeckiego, który wyprodukował w 2018r.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Olga Boczar Trio

Koncert był rewelacyjny. Pani Olga bardzo uzdolniona wokalistka. Szacun !
Świetny koncert.

Polecane z kategorii koncert