koncert

ORGANEK

koncert

ORGANEK

ORGANEK - Bilety na koncert

Formacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, początkowo jako Power Trio. Rok później do Adama Staszewskiego (bas) oraz Roberta Markiewicza (perkusja) dołączył klawiszowiec, Tomasz Lewandowski. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album zatytułowany "Głupi", który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce, zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. Mateusz Trójki 2014, Szczota Offensywy 2014, Nagroda im. Grzegorza Ciechowskiego 2014, nominacja do nagrody Fryderyk 2015). W latach 2014 - 2016 kwartet dał ponad dwieście koncertów w Polsce i zagranicą, czym zbudował sobie świadomą i wymagającą publiczność, dzięki której album "Głupi" uzyskał status Platynowej Płyty.

W roku 2016, lider formacji, Tomasz Organek, został zaproszony do pełnienia funkcji dyrektora muzycznego Orkiestry Męskiego Grania 2016.

Obecnie zespół podczas koncertów na żywo prezentuje materiał z drugiego albumu pt. "Czarna Madonna". Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu, a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód. ØRGANEK po raz kolejny cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX w ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz odniesieniom do tak odległych od siebie stylistyk jak punk, czy country. W warstwie tekstowej ØRGANEK zdaje się dotykać najgłębszych pokładów swojej wrażliwości, czego dowodem jest chociażby utwór tytułowy nowego albumu formacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

ORGANEK - W nowym świecie

 KUP BILET

ORGANEK - W nowym świecie

 KUP BILET

ORGANEK - W nowym świecie

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Inne wydarzenia powiązane z ORGANEK

Recenzje

Bardzo duża dawka energii i pozytywnych emocji! Dziękuję
REWELACJA! Polecamy - świetna zabawa!
świetna organizacja, pomocna obsługa, fantastyczne nagłośnienie i oświetlenie! A sam występ, wiadomo, ogień, jak zawsze podczas koncertów Organka!
Świetna energia,muzyka,gra świateł...bardzo udany koncert
Fantastyczny koncert. Cudownie było przez chwilę poczuć się normalne w szarej rzeczywistości.
Wspaniały koncert :) Cudownie było móc po tak długiej przerwie posłuchać i obejrze c koncert na żywo!
cudowne wydarzenie! fajnie było powrócić do normalności i do tego w takim wydaniu - występ mega. Brawo Organek!!
Bardzo energetyczny koncert ze świetnym kontaktem z publicznością. Ciekawy repertuar i dobre doznania akustyczne w obiekcie NCK. Nie jestem wiernym słuchaczem Organka, jednak na koncercie kompletnie mi to nie przeszkadzało, bawiłem się świetnie.
Genialny koncert! Oprócz świetnej muzyki, wartościowy przekaz, na poziomie. Cudnie!
świetny koncert dobrze zobaczyć na żywo Organka po takiej długiej przerwie
Rewelacja!!! Zastrzyk mega energii❤️
Fantastyczne wydarzenie ❤️
świetny koncert, bardzo dobrze nagłośniony, super atmosfera
Byliśmy już mega zmęczeni. Była to namiastka normalności. K.
Bawiliśmy się świetnie! To była namiastka normalności :)
Wreszcie! Organek, jak zwykle, nie zawiódł publiczności, a reżim sanitarny nie zabił dobrej atmosfery :) Brawa dla NCK!
Jak zwykle rewelacyjnie!
ŚWIETNY Koncert, powiew wolności i normalności, nowe aranżacje, wszystko na wysokim poziomie, organizatorzy nie zawiedli wszystko w porządku zgodnie z zachowaniem bezpieczeństwa, na pewno powrócę już wkrótce.
Bardzo fajna sala, niezła akustyka i nagłośnienie. Dobry koncery,
Polecam miejsce! Obsługa bardzo miła i pomocna, na pewno wrócę.
Świetny koncert, energia i pozytywne dźwięki sprawiły ze choć na chwile można było zapomnieć i pandemii. Organek dał do pieca. Fajna akustyka i światła. Rewelacyjny wieczór.
Rewelacyjny koncert! Chcę jeszcze!
Świetny koncert ! Troszkę dziwnie było tak siedzieć na koncercie rockowym. Ale to pikuś najważniejsze ze była energia i to dobra !!!!
Było świetnie! Możliwość bycia z ludźmi, muzyką na żywo i wrażliwym artystą była wspaniałą odmianą w pandemicznej rzeczywistości.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane