koncert ORGANEK

ORGANEK - W nowym świecie

koncert ORGANEK

ORGANEK - W nowym świecie

ORGANEK - W nowym świecie - Bilety na koncert

Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat.

Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy! 


Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof Marii Janion, pierwsze z drzew, które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie.

„Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie". Tomasz Organek

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: ORGANEK - W nowym świecie

godne polecenia
Świetny koncert, wspaniałe miejsce
Rewelacja koncert. Pełna sala ludzi i ponad 2 godziny grania. Magiczne miejsce.
Świetny koncert Organka, godzinny bis! Warto było przejechać 300 km w jedną stronę żeby posłuchać tak energetycznego występu! Czekam na nową płytę :)
Świetny koncert. Cudowna atmosfera.
Fantastyczne wydarzenie na żywo. Super koncert !!!
Organek jak zawsze dał czadu! A Bogart to jeden z najlepszych klubów muzycznych w Polsce!
To był wyjątkowy koncert.! Znakomity wokalista, znakomici muzycy, znakomite brzmienie i wspaniała atmosfera - tak jakby to publiczność była gościem Organka a nie odwrotnie. Panie Tomku - dziękuję.
Najlepszy koncert na jakim w życiu byłem, a bywałem wielokrotnie. Bezpośredni kontakt z wykonawcami daje możliwość poczucie dodatkowej energii płynącej z wykonań. Organek to prawdziwy artysta bez zmanierowania Swoja popularnością. Koncert skończył się po 6!!! bisach i dodatkowych improwizacjach na instrumentach. Było FANTASTYCZNIE!!!!!! Trzeba jeszcze podkreślić niesamowity klimat klubu muzycznego BOGART. Miejsce magiczne, klimatyczne, pełne artyzmu, muzyki. Połączone z Organkiem dało ten wspaniały efekt.
To była petarda!!! Polecam z czystym sumieniem.
Organek jak zwykle na maxa Rock n rollowy:) Super występ, super miejsce, dla fanów koncertów, obecność obowiązkowa:)
A skąd ja miałem kurwa wiedzieć, że będzie koncert. Dwa dni przed dostałem informację. Rok na to czekałem. Dzięki za nic.
Rewelacja
PestoPresto 17.10.2021 14:57
Super koncert
Cudowny koncert ! Wspaniała atmosfera. Zachowane zasady bezpieczeństwa.
Świetny koncert, cudowne przeniesienie w świat muzyki
W czasach maksymalnego ograniczenia kontaktów międzyludzkich, taki koncert to perełka. Zespół wspaniały, muzyka cudowna, atmosfera - pierwsza klasa! Dziękuję!!! :) :) :)
BYŁA MOC. Zupełnie nowe odświeżone aranżacje utworów, tu duża zasługa klawiszowca. Wokal również poszybował na wyższy poziom. WIOSNA wybuchła nam prosto w twarz. Ostatni koncert przed kolejnym lockdownem dał ogromną dawkę energii, aby to wszystko przetrwać. Polecam innym.
Wszystko w porządku, oświetlenie troche przeszkadzało, stroboskopy mocno ślepiły po oczach ale po za tym bez zarzutów. Pozdrawiam
Koncert był genialny! Setlista,zespół,kontakt z publiką. Wszystko na najwyższym poziomie. Oby więcej Organka w tym roku w Bielskim Centrum Kultury.
Energia ⚡️👏
Panowie zawsze dają z siebie 1000%. Również ten koncert grupy Organek był fantastyczną muzyczną, emocjonalną ucztą.
Dawno nie byłam na lepszym koncercie, powiedzieć że było super to mało powiedziane ... Organek jak zawsze rewelacyjny, muzyka super ... aż chce się więcej 😊
Pierwszy raz widziałem w BCK żeby ludzie bawili się na stojąco! Super, że udało się przed lockdownem! Organek zagrał bardzo fajnie, ale zabrakło mi dwóch kawałków (O Matko! i Autostrada 666). No i nowe aranżacje też nie do końca mi się podobały. Ale całościowo - było ekstra!!!
Brak możliwości zwrotu biletu jest dla mnie karygodny!
Chyba nie mogło być lepiej. Piękne aranże, świetny dźwięk i oświetlenie, a do tego kontakt z publicznością. Widać że chłopaki lubią to co robią i na nasze szczęście chcą się tym dzielić.
Dzięki takim wykonawcom, człowiek chociaż na chwile zapomina o tym co się dzieje ! Genialny koncert !
Kolejny świetny koncert Ørganka.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert