koncert

Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - P. Machalica, Z. Zamachowski, M. Januszkiewicz i inni

koncert

Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - P. Machalica, Z. Zamachowski, M. Januszkiewicz i inni

Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - P. Machalica, Z. Zamachowski, M. Januszkiewicz i inni - Bilety na koncert

Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” to niezapomniane muzyczne widowisko.

Podczas wieczoru nie tylko usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej,
Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory, ale także zobaczymy na scenie najzdolniejszych młodych aktorów. Wystąpią między innymi Marcin Januszkiewicz i Katarzyna Dąbrowska.

Ponadto swoje interpretacje utworów mistrzów wykonają tacy artyści jak Hanna Śleszyńska, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Machalica.

– Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi uczniami – mówi odpowiedzialny za cały projekt Andrzej Strzelecki. W trakcie koncertu będzie pełnić rolę konferansjera.

Koncert „Osiecka, Młynarski, Przybora” zapadnie Państwu w pamięć jako wspaniała, nostalgiczna podróż wśród dzieł wirtuozów polskiej piosenki.

Prowadzący: Andrzej Strzelecki
Artyści występujący na trasie koncertowej:
Katarzyna Dąbrowska
Marcin Januszkiewicz
oraz wymiennie: Piotr Machalica, Hanna Śleszyńska, Zbigniew Zamachowski

zespół muzyczny pod kierownictwem Marka Stefankiewicza

Czas trwania: 2 godziny bez przerwy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora - P. Machalica, Z. Zamachowski, M. Januszkiewicz i inni

Świetny czas. Genialny prowadzący !
Zosia 01.10.2019 16:56
Bardzo dobry koncert. Osiecka, Młynarski i Przybora - klasyka, która broni się sama plus piękne wykonanie młodych ale już wytrawnych wykonawców. Godne polecenia.
Doskonały koncert! Ciekawe interpretacje, wspaniałe głosy, muzyka i prowadzący. Prawdziwe, kulturalne wydarzenie na poziomie odpowiadającym moim oczekiwaniom. Dziękuję.
Fantastyczny koncert, doborowa obsada, wiele nieznanych piosenek, ale cudownie wykonanych oraz znanych - w nowej aranżacji. Zaskakujący występ Marcina Januszkiewicza, niezwykle uzdolnionego młodego artysty. Piękne teksty Kofty i Młynarskiego o Polsce.
Straszna chałtura.Jestem bardzo rozczarowana.
kasia555 18.09.2019 17:51
Boskie!
Bardzo przyjemny koncert, szczególnie dla publiczności 60+ ale nam się również podobało, polecamy
Michał 17.09.2019 22:51
Dobra konferansjerka Nagłośnienie poniżej krytyki, Zupełnie nie było słychać tekstu piosenek, a przecież to był temat koncertu. Brak nastroju, finezji szkoda czasu.
tytuł mylący (zarówno śpiewane teksty, jak i wykonawcy), ale wrażenia pozytywne
dorsch 17.09.2019 18:27
Rewelacyjne prowadzenie imprezy przez P. Strzeleckiego. Występ artystów na wysokim poziomie. Szczególne podziękowania dla P. Marcina Januszkiewicza za utwór ,,Wybacz mamasza".
Iwona 17.09.2019 15:47
Znakomity koncert, świetny prowadzący...nie zaszkodziłoby gdyby każdy z wykonawców powiedział dosłownie dwa słowa na temat wykonywanego utworu..myślę, że łatwiej by mu było "zaiskrzyć" z publicznością
Super. Balsam dla duszy. Marcin Januszkiewicz wielkie odkrycie - od rana szukam na yutubie piosenek i odtwarzam (jaka wrażliwość, jaki głos). Rewelacyjna była też Magda Andres - poczułam się "przytulona" jej głosem. Gdybym miała możliwość zakupienia płyty z Jej głosem na pewno zrobiłabym to. Prowadzący nieźle bawił publiczność.
Aneta 17.09.2019 14:07
Wspaniale prowadzony koncert. Artyści śpiewający na wysokim poziomie, łącznie z najmłodszym nabytkiem. Uczta dla ducha.
Gosia 17.09.2019 13:20
Super. Machalica i Zamachowski jak zwykle świetni. Młodzież zapowiada się znakomicie. Strzelecki ma bardzo dobrą rękę i wyczucie, nie mówiąc już o poczuciu humoru. Bardzo udany koncert.
Bogdan 17.09.2019 12:23
Ciekawy występ. Nie pasowały mi do klimatu imprezy piosenki anglojęzyczne Magdy Andres -artystki o przepięknym głosie. Gdyby były to piosenki autorów z tytułu imprezy, nie miałbym zastrzeżeń
Widowisko przygotowane perfekcyjnie. Wykonanie utworów absolutnie wyjątkowe i unikalne; świeże, niesamowite głosy, przezabawny prowadzący, który spina koncert w logiczną całość! Godne polecenia!
Przepiękny koncert prowadzony wspaniale przez Pana Andrzeja Strzeleckiego. Dowcip, swoboda i profesjonalizm. Nasze serce skradł, nie po raz pierwszy zresztą, Marcin Januszkiewicz, oszałamiającym głosem i urokiem osobistym. Wykonanie "Mamaszy" niezapomniane. Dziękujemy za piękny wieczór
Koncert był doskonały, ogromne przeżycie, wzruszające, rozbawiające - Pan Andrzej Strzelecki, Panowie Zamachowski, Machalica czapki z głów, wspaniała Pani Kasia, ten głos, i...... Pan Januszkiewicz ależ talent, wielki nieprzeciętny. Tak samo Pani Magda.
beatryczka 17.09.2019 10:42
Bardzo dobry koncert w TW w Łodzi. Wspaniali artyści starszego i młodego pokolenia. Świeże interpretacje znanych piosenek. Zespół muzyczny - 1 liga. A wszystko okraszone słowem i przednimi dowcipami pana Strzeleckiego. Bardzo polecam!
Krzysztof K. 17.09.2019 10:20
Bardzo fajny koncert, świetni wykonawcy. Katarzyna cudownie śpiewa
p.klim 17.09.2019 10:01
Świetny koncert! Jako dziecko, z nosem przy ekranie, oglądałam w telewizji "Zimy żal", a potem wielokrotnie nagranie tegoż z VHS, więc łezka się w oku zakręciła. Szczerze mówiąc, myślałam, że Przybory będzie trochę więcej, albo może o niektórych piosenkach nie wiedziałam, że są jego? Tytuł nawiązuje dość luźno do repertuaru koncertu, np. zupełnie nie spodziewałam się, że usłyszę 2 piosenki Amy Winehouse :-) (jedna to było na pewno "Back to black"). Ale trzeba przyznać, że Magdalena Anders śpiewała wspaniale (zaraz zaczęłam jej szukać w internetach), tylko to zupełnie nie ten klimat.... Mimo tego i paru innych zaskoczeń, co do repertuaru - i tak jestem bardzo zadowolona. Katarzyna Dąbrowska zjawiskowa - pod każdym względem. W ogóle o niej wcześniej nie słyszałam. Marcin Januszkiewicz - co za możliwości wokalne! (ale, jak dla mnie, mógłby się bardziej elegancko ubrać - bluza i adidasy trochę mi nie licowały i troche psuły efekt ;-)) Jedyne co mi na serio przeszkadzało (siedziałam w 2 rzędzie, wieć było widać), to ekran/projektor upaćkany czymś w lewym górnym rogu. Mogli to sprawdzić przed koncertem.
Olala 17.09.2019 09:55
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Super spędzone dwie godziny. Gratuluję i życzę sukcesów.
Stanisław 17.09.2019 09:51
Dziękujemy za miły wieczór. Prowadzący- jak zwykle bez zarzutu. Szczególne wrażenie zrobili na nas młodzi wykonawcy, zwłaszcza p. Katarzyna Dąbrowska i p. Marcin Januszkiewicz- wyjątkowe głosy.
Było super
Bardzo sympatyczny koncert.Super prowadzenie przez Andrzeja Strzeleckiego
marylcia 56 17.09.2019 08:47
Fantastyczny koncert, a Marcin Januszkiewicz- wielki głos, wielka osobowość, mam nadzieję, że będzie go więcej i znajdzie się repertuar, który w pełni pokaże jego absolutnie niezwykłe warunki głosowe,
Sylwia 17.09.2019 08:41
Spektakl oraz jego formula bardzo mi się podobały natomiast była jedna rzecz która bardzo przeszkadzała. Chodzi o ustawienia akustyka. Słowa piosenek były w sporej mierze niezrozumiałe. Wokal był za cicho w stosunku do zespołu, który zagłuszal wokalistów. Być może to wina odsłuchów natomiast efekt końcowy bardzo przeszkadzał. Nie zmienia to jednak faktu, że na pewno jest to piękny koncert.
Magda 17.09.2019 08:34

Polecane z kategorii koncert