koncert

PECTUS

koncert

PECTUS

PECTUS - Bilety na koncert

Podczas niecodziennego, klimatycznego koncertu nie zabraknie największych przebojów zespołu, takich jak "To, co chciałbym Ci dać" , "Jeden moment" , "Barcelona" czy "Iluzja".

Zespół Pectus tworzą: Tomasz Szczepanik (kompozytor, autor tekstów, wokalista, lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja, śpiew), Mateusz Szczepanik (bas, śpiew), Maciej Szczepanik (gitara, śpiew).

Mają oni na swoim koncie miedzy innymi Słowika Publiczności na Sopot Festiwalu 2008 za utwór ,,To, co chciałbym Ci dać’’, dwie Super Jedynki w 2013 roku oraz w swej dyskografii trzy Złote Płyty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Pectus - koncert kolędowy

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje PECTUS

Sam wystep chłopaków bardzo fajny ale uważam że jeżeli koncert jest organizowany w kosciele powinny być sprzedane bilety tylko na miejsca w lawkach ,byłoby bardziej kameralne i rodzinnie każdy by miał kontakt z występującymi A tak kiedy zastawiona była cała nawa , widoczność ograniczała sie do paru pierwszych rzędów i zabrakło kontaktu wzrokowego.Zawsze można zrobić dwa koncerty , każdy będzie zadowolony i będzie czuł się bezpieczniej co jest bardzo ważne
Zespół Pectrus potrafi stworzyć niesamowitą, rodzinną atmosferę. Bardzo fajny pomysł na zabawę z widownią :) Koncert był prześwietny! Jedyny minus dla organiztora za to, że nie wykonał dla zespołu żadnego "podwyższenia", na którym by grał. Arytyści byli widoczni jedynie z pierwszych rzędów i chóru...
Koncert zespołu super. Organizator za to nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę, bilety w jednej cenie , jedni siedzieli w pierwszych ławkach inni miejsca stojące z boku, bo nie było miejsca, coś nie tak , nie było w ofercie miejsc stojących
Było super, tak rodzinnie. Bracia Szczepanik bardzo pozytywnie nastawieni do drugiego człowieka, bardzo, bardzo SYMPATYCZNI.
Piękny koncert, bardzo ładna oprawa. Trochę doskwierał brak dogodnego miejsca do obserwacji wykonawców koncertu, ale wynika to zapewne z naszego, dość późnego przybycia na miejsce. Ogólnie, świetnie i smakuje za więcej :)
Chłopacy zrobili wspaniałą atmosferę, rodzinną
Bardzo dobrze dobrane i zaśpiewane kolędy,przyjemna atmosfera i świetna akustyka świątyni. Niestety artyści zupełnie niewidoczni
Koncert super, ale mam zastrzezenia co do organizacji koncertu. Organizator sprzedal duzo biletow nie zapewniajac w zamian miejsc o dobrej jakosci. Z niektorych miejsc nie bylo nic widac. Czesc osob ktore przyjechaly na koncert krotko przed 19.00 nie mialy gdzie usiasc bo bylo za malo miejsc.
Świetny występ. Polecam!
Koncert przepiękny, magiczny i na pewno na długo zostanie w pamięci. Ale ludzi zdecydowanie za dużo, nie każdy siedział, nie każdy cokolwiek widział, niektórzy zasłaniali innym...pewnie odbiór w lepszych warunkach byłby jeszcze lepszy
Świetny kontakt z widzem, piękny śpiew ;) polecam bardzo serdecznie :)
Słaba widoczność. Ludzie przyszli na koncerty nie tylko posłuchać, ale również pooglądać. Należało zliczyć miejsca z których będzie można zobaczyć artystów i sprzedać tylko tyle biletów.
Koncert bardzo fajny, zespół tworzy miłą atmosferę. Warto się wybrać.
Wspaniale spędzony czas z piękną muzyką i cudownymi ludźmi. Przyjemnie się słucha braci. Warto było tam być!!! POLECAM.
Koncert super, jedynie oświetlenie bijące po oczach bardzo przeszkadza w oglądaniu koncertu
po chłopakach spodziewałem się więcej ... owszem było sympatycznie, muzycznie lecz bardzo krótko i mało wyraziście ... no nic czasem trzeba pójść na koncert by zobaczyć ...
Koncert piękny, ale bardzo krótki. Biorąc pod uwagę inne koncerty na których byliśmy, godzinny koncert Pectus to trochę mało....
Wspaniały występ!!! Akustyka bardzo dobra ;) Oświetlenie zrobiło niesamowity klimat koncertu. Najlepszy zespół! Panowie pokazali dużą klasę :) Oby więcej takich koncertów.
serdecznie polecam, bardzo różnorodny repertuar, wprawdzie większość przebojów swoich, ale śpiewają także inne, zagraniczne, zabawiają humorem publiczność...:)
Bardzo dobry koncert pod każdym względem.Chłopaki wspaniali. Prostota w zachowaniu i więż rodzinna bardzo widoczna powoduje że chce się ich słuchać i podziwiać za całokształt. Szacunek dla mamy i pochwała dla chłopaków.
Piękny występ, cudowni wokaliści, wspaniała atmosfera i bardzo dobry kontakt z publicznością . Żona bardzo chwali Tomka Szczepanika, że nawiązał z nią rozmowę przy podpisywaniu autografów , wstał i pocałował ją w rękę prawdziwy dżentelmen. Z pozdrowieniami Ewa i Adam z Rzeszowa.
Wspaniały koncert. PECTUS na żywo i wersji akustycznej - zdecydowanie polecam nawet tym, którzy nie są fanami zespołu!!!
biedroneczka12 17.12.2017 22:58
Bardzo fajny koncert polecam ;-)
Warto było pójść - szkoda, że tak krótko!!!
Genialny koncert! Zespół Pectus jak zawsze niezawodny!
Super czas w jeszcze ciagle świątecznej atmosferze. Wspólne śpiewanie dające poczucie mocy i radości. Świetnie przygotowany repertuar i jeszcze goście... BRAWO PECTUS!
Agata 08.01.2017 11:33
Było fajnie chłopaki super rozbawili publiczność

Polecane z kategorii koncert