Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

Bielsko-Biała, Cavatina Hall

Bielsko-Biała, Cavatina Hall

Cavatina Hall - Bielsko-Biała

ul. Dworkowa 2, 43-300 Bielsko-Biała

POKAŻ NA MAPIE

Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni

 KUP BILET

Kasia Kowalska MTV unplugged

 KUP BILET

Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. Poniedzielski

 KUP BILET

Paweł Domagała - Narnia Tour

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 90. to się nie powtórzy!

 KUP BILET

Ewa Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Stacey Kent

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJŁączenie przyjemnego z pożytecznym jest działaniem typowym dla Bielska-Białej. Do wielu atrakcji, które przyciągają do tego miasta ludzi spragnionych wrażeń najwyższej jakości, dołączyła w 2022 roku Cavatina Hall. To zrealizowany z ogromnym rozmachem, wielofunkcyjny budynek, w którym wielu przedsiębiorców znalazło przestrzeń biurową dla swoich firm, a miłośnicy sztuki i kultury mogą korzystać z dobrodziejstw sali koncertowej, która jest w stanie pomieścić 1000 osób. Zarówno największe pomieszczenie koncertowe, jak i znajdujące się w budynku studio nagrań zostało zaprojektowane przez uznanych w świecie mistrzów akustyki. Dzięki takiemu podejściu i zaangażowaniu finansowemu głównego inwestora – Cavatina Holding – każde organizowane w Cavatina Hall wydarzenie artystyczne jest ucztą zarówno dla miłośników wrażeń słuchowych, jak i tych, którzy szukają wspaniałych przykładów nowoczesnej urbanistyki.

Technika, akustyka, muzyka

Aby wszystko zawsze grało tak dobrze, jak tylko jest to możliwe, w jednym miejscu zostały zaangażowane najnowocześniejsze rozwiązania z kilku dziedzin. Firma Audio Plus dostarczyła sprzęt, na który złożyły się najnowocześniejsze technologie sceniczne i audiowizualne. Jego elementy to mikrofony, osprzęt, który umożliwia śledzenie dźwiękiem i światłem, mechanika sceny, urządzenia zmiennej akustyki i system informacji wizualnej. Podstawę, bez której nie byłoby możliwe zrealizowanie pozostałych celów, dał oczywiście wspaniały projekt architektoniczny, od początku nastawiony na dostarczanie słuchaczom wrażeń najwyższej jakości. Poza koncertami każdego rodzaju muzyki są tutaj organizowane również konferencje i prezentacje, które stawiają coraz większe wymagania techniczne każdej przestrzeni, w której się odbywają. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych Cavatina Hall jest w stanie sprostać wymogom nawet najbardziej wizjonerskich prezenterów i wspomagać ich w przekazywaniu swoich treści licznie zgromadzonym w sali odbiorcom.

Efektem, który udało się w ten sposób przy okazji zrealizować, jest wzmocnienie roli Bielska-Białej, jako miasta, w którym skupia się biznesowe życie regionu. Dodatkowe atuty miasta sprawiają, że coraz większa liczba światowych marek wybiera Bielsko i Cavatina Hall jako miejsce prezentowania swoich nowych propozycji handlowych, usługowych i biznesowych.

Budynek zlokalizowany jest blisko głównego bielskiego dworca kolejowego. Wszystkim gościom, którzy nie zdecydowali się na przyjazd pociągiem i przybyli do Cavatina Hall z nieco większej odległości, służy parking, w którym miejsce do zaparkowania znajdzie 200 samochodów. Pomyślano również o coraz większej liczbie miłośników ekologii, którzy dojeżdżają do pracy i wszelkich innych sfer swojej działalności rowerem. Mogą oni skorzystać z przeznaczonej specjalnie dla nich szatni, a nawet wziąć prysznic, jeśli po dłuższej trasie ich ciała wymagają odświeżenia.

Koncerty i inne wydarzenia kulturalne

Miejsce, które zostało tak wspaniałe zaprojektowane i z pełnym rozmachu przepychem zrealizowane czeka na miłośników rozrywki, sztuki i kultury. Organizatorzy imprez szybko dostrzegli niebywały potencjał Cavatina Hall i wypełnili szczelnie kalendarium wydarzeniami o ogromnej różnorodności.

Dzięki zastosowaniu nagłośnienia w technologii dźwięku immersyjnego 360 stopni sala koncertowa jest wymarzonym miejscem dla organizacji zarówno wymagającej skupienia muzyki jazzowej i klasycznej, jak i wydarzeń kierowanych do szerszej publiczności, jak kabarety czy koncerty muzyki popularnej.

Wspaniałe zaplecze komercyjne pozwala na organizowanie imprez bardziej rozciągniętych w czasie i przeznaczonych dla młodszych widzów.

Warto na bieżąco przeglądać kalendarium imprez organizowanych w Cavatina Hall, aby przy najbliższej możliwej okazji odkryć dla siebie to miejsce. Już teraz wiadomo, że każdy koncert, spektakl czy kabaret przedstawiony w sali koncertowej Cavatina Hall będzie długo dyskutowanym wydarzeniem.

Zachęcamy i zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca, które wkrótce niewątpliwie stanie się jedną z najważniejszych sal koncertowych w Polsce i w Europie.

Bielsko Biała inne wydarzenia