koncert Percival

Percival Schuttenbach - Dziki Tur

koncert Percival

Percival Schuttenbach - Dziki Tur

Percival Schuttenbach - Dziki Tur - Bilety na koncert

Percival Schuttenbach - Pierwsza, i powszechnie uznawana za najlepszą, grupa folk-metalowa w Polsce. Zespół kojarzony przede wszystkim z udziału w soundtracku do „Wiedźmina 3" (w swojej medievalnej odsłonie), potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce, twórca ponad 8 albumów. Grupa ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu „Równonoc" - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych, jest twórcą licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Percival powstał w 1999 roku, członkowie zespołu pochodzą z Lubina i Legnicy. Ogromne doświadczenie sceniczne, wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje to ich znak rozpoznawczy. Dźwięki zespołu w dużym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher 3 – Wild Hunt. Percival, obok Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego, został uhonorowany statuetką MocArta 2015! Grupa gościła na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach. Zespół w 2016r. podpisał umowę wydawniczą z Sony Music Poland.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Percival Schuttenbach - Dziki Tur

Sam zespół spoko, co prawda brakuje Aśki i Kryśki ale dają radę. Maddogz o dziwo też całkiem nieźle. Nagłośnienie natomiast woła o pomstę i to niestety nie pierwszy raz.
Stefcio 15.03.2018 16:33
Koncert był fajny ale do perfekcji troszkę zabrakło dlatego daje 4 gwiazdki ale dostaje do 5 bo aport był naprawdę fajny :)
Lopez 12.12.2017 13:59
Koncert był zajebisty
GOKOP 19.11.2017 14:39
Nie znałem kapeli wcześniej i wydaje się, że ma potencjał. Moim zdaniem Lizard King nie nadaje się na koncerty. Nie słychać wokalisty, często muzyka jest za głośna. Sam koncert - słabo. Wyszedłem w tracie...
Smart Bart (taki żart) 18.11.2017 18:54

Polecane z kategorii koncert