koncert

PIOTR ZIOŁA - Revolving Door

koncert

PIOTR ZIOŁA - Revolving Door

PIOTR ZIOŁA - Revolving Door - Bilety na koncert

PIOTR ZIOŁA to młody wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” ukazał się wiosną 2016 r. nakładem Warner Music Poland. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. czyli okresu, który najbardziej inspiruje Piotra.
Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Single „Podobny” i „W ciemno” pojawiły się na Liście Przebojów Trójki i Liście Przebojów Radia Zet. Ziołę można usłyszeć również w piosenkach: „Przyjmij brak” duetu Rysy (wspólnie z Justyną Święs), „Kolor czerwieni” Wojtka Mazolewskiego czy „Bilet” Flirtini.
Artysta aktywnie koncertuje prezentując swój autorski materiał, zarówno na festiwalach (Spring Break Showcase Festival & Conference Festival, Open'er Festival, Olsztyn Green Festival), jak również podczas klubowej trasy koncertowej, której druga część odbędzie się wiosną 2017 r.

Głos ma zaskakująco dojrzały, niski, trochę zachrypnięty - w numerach balansujących na granicy doo-wopowej ballady, northern soulu i zadziornego rhythm and bluesa brzmi niesamowicie rasowo. (...) Kiedy śpiewa po angielsku, chwilami sprawia wrażenie polskiego Paolo Nutiniego; ale zapomnijmy o tym skojarzeniu - to po prostu nasz Piotr Zioła. Gdy sięga po polski tekst, robi coś jeszcze lepszego.
Gazeta Wyborcza

Czym Zioła tak zachwyca na „Revolving Door”? Przede wszystkim tym, z czego dał się poznać. Świetną barwą głosu, trochę łobuzerską, delikatnie szorstką jak drobnoziarnisty papier ścierny. Jeśli taki głos opakujemy w podane bez zbędnej egzaltacji i kompleksów aranże całymi garściami czerpiącymi z lat 60. i 70., dorzucimy do tego produkcję na naprawdę światowym poziomie, to otrzymamy właśnie TO. Czyli jeden z jaśniejszych debiutów ostatnimi czasy na polskiej scenie.
CGM.PL

„Revolving Door” to oczywiście dużo więcej niż pop. Jest tu i rock i R&B oraz wszelkie pochodne. Przede wszystkim muzyka naszego młodego rodaka jest w cudowny sposób staromodna. Nie oldschoolowa, lecz właśnie staromodna. Sięgająca lat 50. i 60., kiedy rozkwitał rock and roll.
Onet.pl

W klimacie retro doskonale sprawdza się chrypka Piotra. Idealnie też komponuje się z jego image'em. To bez wątpienia jeden z najbardziej interesujących polskich debiutów ostatnich miesięcy i początek jego drogi w bardzo ciekawą stronę.
Dziennik Gazeta Prawna

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje PIOTR ZIOŁA - Revolving Door

Jak zawsze świetny koncert! Genialny wokal Piotra i muzyka na żywo, to coś niesamowitego!
Magiczny koncert?
Oby więcej takich koncertów w naszym mieście! Piotrek na żywo jeszcze lepszy niż na płycie. polecam
Rockowo, popowo, alternatywnie, big beatowo. Świetnie i różnorodnie. Piotr Zioła to bez wątpienia jeden z najciekawszych polskich artystów młodego pokolenia. A piękna piosenka "Safari" była prawdziwą "truskawką na torcie" :-)
Dawid 13.10.2017 21:00
Cudowny koncert !
Bardzo energetyczny koncert. Naprawdę jestem mile zaskoczona! Piotrek to świetny muzyk.
Koncert byłby znacznie lepszy, gdyby artysta nie odwracał się do nas ciągle tyłkiem lub bokiem. Fantastyczny głos, dobre dźwięki, jednak warto, żeby pamiętał - że DLA KOGOŚ śpiewa;)

Polecane z kategorii koncert