koncert

POGODNO Sokiści chcą miłości

koncert

POGODNO Sokiści chcą miłości

POGODNO Sokiści chcą miłości - Bilety na koncert

Zespół Pogodno nagrał nową płytę i zaprasza wrocławską publiczność na koncert!
27 stycznia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze będzie można usłyszeć premierowy materiał z nowej płyty pt. „Sokiści chcą miłości” oraz kilka starszych utworów w zupełnie nowych aranżacjach.

W tym roku mija 15 lat od ukazania się singla „Orkiestra” , jednego z największych przebojów POGODNO, zespołu który odrodził się właśnie jak Feniks z popiołów w swoim najsilniejszym składzie:
Jacek Szymkiewicz, Michał Pfeif, Marcin Macuk i Jarosław Kozłowski - przez wielu uznawanym za najlepszy koncertowy zespół w kraju.

W tak zwanym międzyczasie członkowie Pogodno zajmowali się pisaniem i produkowaniem piosenek dla innych wykonawców (m.in. Nosowska, Brodka, Natalia Nykiel, Marek Dyjak),
graniem w formacjach Hey, BiFF oraz Zbigniew Wodecki & Mitch & Mitch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje POGODNO Sokiści chcą miłości

Koncert przerósł moje oczekiwania. Sam zespół potwierdził, że jest jedną z lepszych koncertowych ekip w naszym kraju. Dzięki Bogu za Bogart.
Było fantastycznie, jak za dawnych lat. Widać że członkom zespołu nadal sprawia to przyjemność. Bawiliśmy się świetnie, nawet nie zdejmując koszulek by to pokazać. Świetnie się na nich patrzy po latach przerwy. Fascynujące jest też to, jak niewiele się przez tę dekadę zmienili.

Polecane z kategorii koncert