Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Rita Pax & Paulina Przybysz – Tribute to Breakout

koncert

Rita Pax & Paulina Przybysz – Tribute to Breakout

Rita Pax & Paulina Przybysz – Tribute to Breakout - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Rita Pax & Paulina Przybysz – Tribute to Breakout

W 2022 roku zespół Rita Pax przypomni polskiej publiczności legendarne przeboje grupy Breakout. Nową płytę i koncerty promują dwa wyjątkowe single: „Gdybyś kochał, hej!” i „Poszłabym za tobą”.

Początkiem przygody Pauliny Przybysz i zespołu Rita Pax z materiałem zespołu Breakout była jubileuszowa, 10. trasa Męskiego Grania. Koncert, który miał miejsce w 2019 roku, zbiegł się w czasie z pięćdziesięcioleciem debiutanckiej płyty Breakoutu pt. „Na drugim brzegu tęczy”. Po koncercie narodził się pomysł wydania całego materiału w formie płyty.

Zespół Rita Pax założony w 2001 roku ma dotąd na swoim koncie dwa studyjne albumy: „Rita Pax” (2013) i „Old Transport Wonders” (2015). Premiera nowego krążka „Tribute to Breakout” miała miejsce 10 maja 2022 roku.

Tribute to Breakout – wyjątkowe koncerty Rity Pax

Wraz z premierą nowej płyty zespół planuje trasę koncertową po polskich miastach, na której zaprezentuje swoje oryginalne aranżacje kultowych piosenek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Rita Pax & Paulina Przybysz – Tribute to Breakout


Jak działają recenzje?
Cudowne wydarzenie!!! Sam koncert i muzyka - wspaniałe, na bardzo wysokim poziomie. Paulina Przybysz to tak wszechstronnie utalentowana osoba, o wspaniałym silnym głosie, który jest w stanie poszybować w tak wielu kierunkach. Lekkość i pewność jej występu była wręcz hipnotyzująca. Igor Nikiforow z kolei to artysta, o którym świat powinien się dowiedzieć czym prędzej! Także on to szeroko utalentowana osoba, która pozytywnie zaskoczyła mnie występując w takim repertuarze (uwielbiam go jako 1/2 składu Jeż Igor, polecam Państwu zaprosić i ten projekt do współpracy). Sekcja instrumentalna spójna, kreatywna i profesjonalna, wyniosła ten performance na bardzo wysoki poziom! Bardzo dobre nagłośnienie i reżyseria oświetlenia. Warunki akustyczne wyśmienite :) Dziękuję!
Żwanola 24.09.2021 08:46
Dobre przeboje w odświeżonej wersji fenomenalnie zaśpiewane przez Paulinę Przybysz. Ciężko było wysiedzieć spokojnie na swoim miejscu ;)
Oza 24.09.2021 08:29

Polecane z kategorii koncert