koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała - Wracaj Tour

koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Paweł Domagała - Wracaj Tour - Bilety na koncert

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia. Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł podjął pracę nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł „1984”. Album promowała piosenka „Weź nie pytaj”, która stała się ogromnym przebojem (w tej chwili niemal 120 mln wyświetleń na YouTube).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Miło, rytmicznie i jednocześnie nastrojowo spędziliśmy czas
Było super :) Oby takich koncertów w naszym mieście było więcej.
koncert super, atmosfera super, jedyny minus to obowiązek siedzenia podczas koncertu.
Występ wyborny, polecam serdecznie. Sympatyczny Pan Paweł cudownie żartował. Bardzo dziękujemy. Każdy koncert powinien mieć publiczność stojąca, bo wtedy lepsza zabawa :)
Świetny koncert pełen humoru i fantastycznego głosu pana Pawła
Było cudownie. Romantycznie, zabawnie. Świetna muzyka i wokal. Polecam z całego serca.
Koncert był suuuuper hiper rewelacja . Bardzo się cieszę że jednak poszliśmy z mężem. Ale jest jeden wielki ogromniasty minus. Liczylismy na to że zejdzie że sceny da autograf na płycie i zrobimy so3bie zdj . Ale to nic moze jeszcze kiedyś mi się uda 😁😁😁
Cudowny koncert, świetna muzyka.
Piękna sprawa, brakowało trochę luzu na sali, ale w czasie pandemii to i tak spoko. ..a Paweł zawszy spoko!
Wszystko spoko uwielbiam muzykę Domagaly 💜tylko.... czego to na siedząco? Spiewac nie można było bo maseczki😷🙈 przecież było co 2 miejsce ale rozumiem że to od Artysty nie zależało! Jak rozumiem wszystko ale jak się można bawić na siedząco za to sama końcówka 👌 i czego nie było zdjęć? Jestem.zawiedziona🤨
Wspaniały koncert! Nie obyło się bez łez wzruszenia, bo teksty trafiają prosto w serce!
Koncert wspaniały. Paweł Pełen humoru , swietna sala . Polecam
Koncert na wysokim poziomie artystycznym, świetny kontakt Pawła Domagały z publicznością 🙂
Było ok
Super klimat! Paweł jak zawsze progres ☺️ nie mogę się doczekać nowej płyty 🥰 i premiery łe łe
Super. Świetna zabawa. Cudowne oswietlenie
Klimatycznie, nastrojowe, ale też zabawnie :)
Koncert sam w sobie bardzo fajny, klimatyczny, z elementami humorystycznymi jednocześnie. Aż szkoda było, że to już koniec! Co do organizacji, niestety nikt nas przy wejściu nie poinformował o konieczności pobrania i wypełnienia oświadczeń covidowych i musieliśmy się wracać z 4 piętra z powrotem na dół.
Super koncert!
Wybraliśmy się z mężem z okazji rocznicy ślubu na koncert. Było super, świetnie się bawiliśmy. Talent i humor Pawła Domagały nie zawiodły. Wspaniałe przeżycie po pandemii :)
Super koncert
Pozytywnie nastawieni, odprężenii...to zasługa i wykonawcy i miejsca zapewne! Bardzo miło spędza się czas w takim miejscu i takiej oprawie muzycznej i wizualnej. Super ilumonacje świetlne! Polecamy.
Super koncert super artyści :) uwielbiam żarty Pawła :) atmosfera mega!!
Wspaniały koncert! Świetna muzyka, świetny kontakt artysty z publicznością, świetna organizacja. Nie mogę się doczekać następnej okazji, aby wybrać się na koncert Pawła Domagały. Polecam wszystkim bardzo serdecznie. Dodatkowo obsługa CSK była bardzo miła i pomocna, z chęcią odwiedzę to miejsce ponownie przy okazji innych wydarzeń.
Świetny koncert i świetne prowadzenie😊👍
super koncert, punkt za poczucie humoru artysty. Perkusista wymiatał:)
Super energia, fajna odskocznia po tylu miesiącach bez koncertów. Pan Paweł zarażał świetną energią, dobrze się bawiłam.
Ekstra
Koncert był wspaniały! 🤩 Znakomici muzycy, wartościowa muzyka (zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej), bardzo dobre nagłośnienie i świetna gra świateł. Paweł ma doskonały kontakt z publicznością. Przez cały czas się uśmiechałam. 😀 1,5 godziny minęło szybko, aż chciałoby się więcej. Nie mogę się doczekać nowej płyty i koncertu z nowymi piosenkami. ❤️
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane