kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje i opinie: Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Boję się opisać bo jeszcze to przeczyta "Wyciruch Estradowy" i co odpisze. Blisko dwie godziny śmiechu generującego dodatkowe, czasem zawstydzające, "atrakcje", ale cóż, starość nie jest dla mięczaków.
Pan Bałtroczyk jest rewelacyjny. Ponad półtora godziny ciągłego śmiechu. 😊
Jak zwykle Bałtroczyk super.
Super ! dwie godziny śmiechu :)
Cudnie, cudnie, cudnie.
Było wspaniałe. Pan Bałtroczyk to mistrz stand-upu!!
Świetnie spędzony wieczór, pełen zabawnych opowiastek z życia, które są mi bardzo bliskie ,bo też mam w przyszłym roku 60-tkę. Mogłabym jeszcze coś dołożyć z własnego życia, doskonale rozumiem o czym P.Piotr mówi. Myślę sobie, że gdybym miała okazję to chętnie wzięłabym udział w spotkaniu towarzyskim z P.Piotrem i byłby to wesoło spędzony czas. Jeśli będę miała okazję na udział w takiej imprezie jak ta, to z pewnością skorzystam. Życzę zdrowia i takiego dystansu do siebie jak Pan ma Panie Piotrze !!!!
Bawiłam się świetnie. Pan Piotr jest BOSKI.
Super wieczór- dawno się tak nie uśmiałam
Jaki to wspaniały dar nie robiąc z siebie błazna rozbawić całą publiczność do łez .Fenomenalny występ ! Już czekam na następny program Pana Piotra .
Piotrunia jest super. To już 5 ty raz spotkania z Piotrem. Jest niepowtarzalny, inteligentny, nie przesądza z łaciną jak to bywa w większości stand-upów.. Lubię ten styl. Ogromny pozytyw.
Cały Bałtroczyk !👍👍👍
Fantastyczny wieczór pełen humoru
Pan Piotr jak zwykle bezkonkurencyjny!
Genialny. Piotr Bałtroczyk jak wino.......im starszy, tym lepszy i zawsze jest go za mało.
Rewelacja! Prawie 2 godziny dobrej zabawy i humor,który trzyma jeszcze dłuuugo po występie!!!! Pan Piotr w 100%formie!
Pan Bałtroczyk jak zwykle zabawił nas żartem błyskotliwym, inteligentnym i z klasą. Świetnie spędzony niedzielny wieczór. Bardzo polecam.
Rewelacyjny występ Pana Bałtroczyka! Dwie godziny z uśmiechem na twarzy!
Polecam występ p. Piotra na odstresowanie i złapanie dystansu, po prostu na spędzenie przemiłego wieczoru. Prawie dwie godziny doskonałego humoru i słowotok p. Piotra doskonale oddający rzeczywistość. Podziwiam kondycję p. Piotra :)
Bardzo dobry występ, zresztą jak zawsze :) Pan Piotr daje radę :)
Super zabawka polecam wszystkim
To były najlepiej zainwestowane 2 godziny. Powiem, że mogłabym słuchać Pana Piotra do rana. Pozdrawiam i zachęcam.
Fantastycznie spędzony wieczór z Panem Piotrem, dawno się tak dobrze nie bawiłam. Polecam wszystkim!
Panie Piotrze jest Pan fantastyczny! Inteligencja połączona z humorem niepowtarzalna. Uwielbiam! Dziękuję za wspaniały wieczór 😉
STILL ALIVE ! Z Bałtroczykiem moja menopauza jest do przeżycia i przy okazji dowiedziałam się, że mam mięśnie brzucha... Doskonały Stad -up, zapraszamy częściej na Śląsk Dzięki Pani Piotrze ! Z niecierpliwością czekam na Pana książkę. Kasia.
jak zawsze super ,uwielbiam Pana Bałtroczyka ,mogłabym go słuchać na okrągło POzdrawiam
Zapraszam antypis i antyklerykałów którzy lubią dowcipy o alkoholikach. Będą bawili się świetnie. Pozostali tak średnio.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret