Koncerty - bilety Łódź


Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń

 KUP BILET

Ray Wilson - Time And Social Distance Tour

 KUP BILET

ABONAMENT NA SZCZĘŚCIE. PIOSENKI AGNIESZKI OSIECKIEJ

 KUP BILET

The Amy Winehouse Band - Forever Amy

 KUP BILET

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie. Gościnnie: M.Koteluk, S.Soyka i inni

 KUP BILET

Grzane Wino

 KUP BILET

Wojtek Mazolewski - Yugen

 KUP BILET

Stanisława Celińska - Jesienna...

 KUP BILET

Just Ignore It - Leszek Możdżer, Patrycja Betley & Orkiestra Warszawskiej Opery Kameralnej pod dyr. Marcina Sompolińskiego

 KUP BILET

Krystian Ochman Exclusive

 KUP BILET

PRO8L3M - Art Brut 1 & 2 na żywo

 KUP BILET

Roksana Węgiel - Koncert

 KUP BILET

Riverside 20 - Finał trasy jubileuszowej

 KUP BILET

12 Polskich Tenorów & Diva

 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

 KUP BILET

Tre Voci

 KUP BILET

10 Tenorów

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski - Jubileusz

 KUP BILET

Tribute to Bee Gees

 KUP BILET

Jaka jesteś, Ewo

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 KUP BILET

Wielka sława to żart - Wiedeńskiej operetki czar

 KUP BILET

Koncert Wiedeński - Johann Strauss Gala: Orkiestra Królewska

 KUP BILET

The Rocket Man a Tribute to Sir Elton John

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej - Łódź

 KUP BILETWszystkich fanów różnorodnych muzycznych brzmień zapraszamy do Łodzi! Znajdziecie tu szeroki wybór występów, zarówno dla fanów klasyki, jak i mocniejszych nut. Zastanawiacie się nad planami na weekend, a może szukacie idealnego miejsca na randkę? Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi, pod względem muzycznym oraz terminowym, każdy znajdzie coś dla siebie. Na biletyna.pl odkryjecie koncerty, które odbywają się zarówno w weekend, jak i w ciągu tygodnia, tak żebyście mieli pełen wachlarz możliwości.

Gdzie iść na koncert w Łodzi

  • Wytwórnia – obiekt mieszczący się przy ulicy Łąkowej 29 to swoista „wytwórnia kulturalna”. Odbywają się tam liczne koncerty, wystawy, spektakle, projekcje oraz eventy. Miejsce posiada wspaniałe warunki techniczne oraz akustyczne, przez co każde wydarzenie to swego rodzaju widowisko. W najbliższym czasie będziecie mieli okazję zobaczyć tu m.in.: Dżem, MIKROMUSIC, Strachy na Lachy, oraz Organka z płytą „Na razie stoję, na razie patrzę

  • Filharmonia Łódzka – propozycja idealna dla zwolenników klasyki oraz chcących zażyć nowych, dotąd nieznanych doznań muzycznych. W najbliższym czasie Filharmonia Łódzka będzie gościć m.in. Anitę Lipnicką podczas jubileuszowego koncertu z okazji 25 lat działalności scenicznej, „12 Polskich Tenorów i Divę”, oraz „Teatr Piasku Tetiany Galitsyny” – czyli multimedialny pokaz malowania piaskiem połączony z dopracowana oprawą muzyczną tworzący niezapomniane widowisko.

  • Atlas Arena – najbardziej okazałe miejsce eventowe na mapie Łodzi, w którym mają miejsce największe koncerty. Doskonale przystosowane do przyjęcia ogromnej ilości gości oraz pełne licznych udogodnień i najnowszych rozwiązań. Na biletyna znajdziecie bilety na wydarzenia w Atlas Arenie tj.: koncert zespołu LemON z gościnnym udziałem Kuby Badacha i Piotra Roguckiego oraz dwa koncerty Muzyki Filmowej w towarzystwie Orkiestry, oraz licznych wizualizacji.

Jak widać rok 2022, póki co zapowiada się bardzo kusząco, jeśli chodzi o koncerty w Łodzi. Oferta jest niezwykle różnorodna i każdy z pewnością będzie mógł znaleźć coś dla siebie. A jeśli nie lubicie stać w kolejkach przed wydarzeniem, zachęcamy do zakupu biletu na biletyna.pl, gdzie wszelkie formalności załatwicie wcześniej.

Ostatnio dodane w kategorii Koncerty bilety Łódź