koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała - Wracaj Tour

koncert Paweł Domagała

Paweł Domagała - Wracaj Tour

Paweł Domagała - Wracaj Tour - Bilety na koncert

Tydzień przed wydaniem płyty „Wracaj” Paweł Domagała z zespołem rusza w trasę koncertową promującą nowy krążek. Rozpocznie ją w Radomiu, a skończy w Rzeszowie. Zagra w sumie 17 koncertów odwiedzając 14 miast.

Nowa płyta będzie wielkim powrotem do wszystkiego, co jest warte powrotu. Do pierwszych dojrzałych uczuć, do młodzieńczej, bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Do stanu, kiedy mamy poczucie, że świat stoi przed nami otworem i jeśli tylko się postaramy, spełnimy najważniejsze marzenia - mówi Paweł Domagała.

Nowa płyta to też powrót do prostoty, do muzycznych pomysłów sprzed lat i sporo folku - dodaje Łukasz Borowiecki, współautor muzyki i producent płyty.

Poza utworami z „Wracaj” nie zabraknie też piosenek z płyt „1984” i „Opowiem Ci o mnie”. - Postaramy się, by każdy koncert był inny. Pokombinujemy z aranżacjami i będzie sporo improwizacji - obiecuje Paweł.

WRACAJ TOUR 2020:
12.11 Radom - ROK
13.11 Kielce - KCK
14.11 Sosnowiec - MUZA
15.11 Oświęcim - OCK
20.11 Warszawa - Palladium
21.11 Warszawa - Palladium
25.11 Kraków - Studio
26.11 Kraków - Studio
28.11 Opole - CWK
29.11 Łódź - Wytwórnia
04.12 Częstochowa - Filharmonia
05.12 Wrocław - Impart
06.12 Zabrze - DMiT
09.12 Lublin - CSK
10.12 Lublin - CSK
11.12 Chełm - ChDK
12.12 Rzeszów - Filharmonia

Płyta „Wracaj”

Oficjalna premiera nowej płyty odbędzie się 20 listopada 2020 roku, jednak dla osób, które zamówią ją wcześniej, czekają wyjątkowe dodatki. Wśród nich między innymi akustyczny koncert na żywo, film dokumentalny o zespole.

Strona, na której można zamówić płytę w przedsprzedaży:
https://sklep.paweldomagala.pl/wracaj/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Opole

Recenzje

Wspaniały koncert..Jak dla mnie zabrakło tylko skrzypiec. Kontakt z publicznością super. Polecam i do zobaczenia na następnym koncercie.
Fantastyczny koncert. Poza świetną muzyką, zabawny czas z żartami Domagały. Miło spędzone 1,5h weekendu. Nie jest to mój pierwszy koncert Pawła Domagały i na pewno jeszcze wiele przed nami.
Świetny koncert, świetni muzycy, polecam wszystkim! Dawka dobrej muzyki i dobrego humoru gwarantowana
Wspaniały koncert , Paweł jak zawsze tryskający świetnym humorem , ciekawe efekty świetlne. Impreza bezpieczna z zachowaniem wszelkich zasad. Dziękuję...
Świetnie wykonane utwory, sympatyczni wykonawcy, dużo dobrego humoru. Wspaniale, że w tych trudnych czasach udało się zorganizować to wydarzenie. Dołożono wiele wysiłku(co było widać) żeby spełnić zasady reżimu sanitarnego. Uważam, że osoby, które ignorują obowiązek zakładania maseczek w miejscach, gdzie jest taki obowiązek, nie powinny przychodzić na koncert. Przez takie zachowanie znowu możemy długo czekać na kolejny.
Rewelacyjny koncert w piątkowy wieczór🙂 Relaks, wspaniale zgrany zespół i to brzmienie na żywo po takiej przerwie, bezcenne☺️
Kontakt z publicznością super. Organizator starał się, żeby reżim sanitarny był zachowany, jednak warto wcześniej podać informację, że zespół muzyków będzie w okrojonym składzie. Skrzypce w utworach p. Pawła robią bardzo dużą robotę. Tego zabrakło. To jednak dość duża różnica.
Kolejne spotkanie z Pawłem i kolejna dawka fantastycznej muzyki i humoru 😉 głos od którego człowiek rozpływa się na milion cząstek. Każdy dźwięk i każdą nutę chłonie się całym ciałem. Taki koncert to sama przyjemność 😊 Teraz Warszawa 😃
Świetny występ oraz kontakt z publicznością, polecam
Koncert świetny, nowe aranżacje piosenek zachwyciły nas. Ponadto poczucie humoru Pana Pawła i jego anegdoty są lepsze niż nie jeden kabaret. Kwestie organizacyjne: zachowany pełen rygor sanitarny - wypełnialiśmy ankiety, mierzona temperatura. Na sali możliwość zajęcia co drugiego miejsca.
Świetny koncert. Cudowna muzyka !!!!!
Byłam z córką i obu nam się podobało córka zachwycona 😁 mówi że było zajefajnie. Dla mnie klimatycznie 🥰
Cały koncert czekałam na piosenkę "Milcz". Mimo wszystko super atmosfera. Uwielbiam piosenki Pawła Domagały

Polecane