koncert

Pieśni walczącej Warszawy - Ferajna z Hoovera

koncert

Pieśni walczącej Warszawy - Ferajna z Hoovera

Pieśni walczącej Warszawy - Ferajna z Hoovera - Bilety na koncert

Zapraszamy na koncert "Pieśni walczącej Warszawy" upamiętniający 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Wystąpi zespół Ferajna z Hoovera. Grupa znajomych, która spontanicznie połączyła swoje muzyczne talenty, by oddać hołd warszawskim powstańcom i obrońcom niepodległości. Ciepły odbiór publiczności na ich występy sprawił, że grają do dziś przybliżając słuchaczom piosenki powstańcze, okupacyjne, a także utwory patriotyczne czy legionowe. Okrzyknęli się Ferajną z Hoovera, gdyż to właśnie na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu można spotkać ich w najważniejsze rocznice dla Państwa i miasta. Warszawiacy, patrioci, a przede wszystkim przyjaciele.

zdj. Tomasz Tołłoczko

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pieśni walczącej Warszawy - Ferajna z Hoovera

Jesteśmy więcej niż zachwyceni!
Super koncert chłopaków z duszą artystów i patriotów! Wspaniała harmonia głosów i niesamowita werwa wykonawców porywająca widzów do wspólnego śpiewania. 🇵🇱
Świetny koncert! Dobrze było słychać, całkiem nieźle było widać, kameralnie, przytulnie, nastrój odpowiedni do treści... Było wspaniale!
Wspaniały i wzruszający koncert patriotyczny.
Koncert był wspaniały.
Wspaniały koncert pełen emocji, radości wspólnego śpiewania. Niezapomniany wieczór . Podziękowania dla Ferajny i organizatora WCK.
Połowa pieniędzy wydawanych na obchody Powstania Warszawskiego powinno się inwestować w wystepy tych chlopakow. Niesamowici są.
Wspaniały występ! Kolejny wspaniały występ Ferajny w Wawrze! Nie zabrakło niczego, poza tym że koncert zakończył się, a chciałoby się, żeby trwał i trwał. Było poważnie i luźno, wzruszająco i zabawnie, nostalgicznie i humorystycznie. Koncert przemiły dla ucha i oka! Dziękuję i liczę na ponowne zaproszenie Ferajny do dzielnicy 😀
Bardzo miło spędzony czas, atmosfera na koncercie koncertowa: brawa, wspólny śpiew, doskonały kontakt artystów z publicznością. Wzruszenie wywołane wspomnieniem powstania 1944 r. Zachęcam wszystkich, trzeba to zobaczyć.
Gorąco polecam! Niezapomniane przeżycie. Fantastyczne emocje :-)

Polecane z kategorii koncert