koncert

Piotr Bukartyk

koncert

Piotr Bukartyk

Piotr Bukartyk - Bilety na koncert

Piotr Bukartyk jest obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 30 lat. Jego twórczość jest opowieścią o codziennym życiu, prozaicznych sytuacjach, które nas spotykają, ale i też trochę o miłości. Wszystkie historie oprawione są niebanalnym tekstem oraz wspaniałym aranżem muzycznym, nad którym czuwał Krzysztof Kawałko. Dzięki temu, każdy koncert jest niesamowitą podróżą w świat muzyki.

Od wielu lat, twórczość Piotra można również spotkać co piątek w porannej addycji Wojciecha Manna w Trójce - śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony, które niewątpliwie stanowią inspirację dla nowego materiału.

W grudniu 2017 roku premierę miała płyta "Ja, wolny człowiek" na której Piotr Bukartyk pojawia się w towarzystwie niesamowicie zdolnego gitarzysty Krzysztofa Kawałko. O samej płycie autor mówi:

"Chciałbym móc powiedzieć, że tą płytą zamykam pewien rozdział, ale wiem, że ten rozdział wolałby, żebym to ja się zamknął. Oto skromny wybór napisanych niedawno, mało tanecznych piosenek. Nagraliśmy je „na setkę”, bo każda z nich miała w radio właśnie taką premierę - nie słyszałem Waszej reakcji, ale wiedziałem, że nie jestem sam i że nie śpiewam w próżnię. Ostatnio, tak jak wielu z Was czuję, że gadam do ściany. Chyba właśnie o tym jest ta płyta - pamiątka z czasów, które będę chciał zapomnieć."

Tego samego roku, tylko w kwietniu, premierę ma również zespołowa płyta Piotra pod tytułem "O zgubnym wpływie wyższych uczuć".

Wcześniejsza płyta "Kup Sobie Psa", została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, a jej oficjalny singiel bardzo długo gościł w pierwszej dziesiątce Listy Przebojów Trójki. Dodatkowo stał się tytułową piosenką w filmie „Moje Córki Krowy”.

Piotr Bukartyk z powodzeniem od wielu lat pisze do rymu, jak sam określa swoją pracę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Bukartyk & Ajagore - Raport z przesłuchania

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Piotr Bukartyk

Było extra. Co tu dużo mówić - klasa sama w sobie. Oby więcej takich koncertów.
Wszystko w jak najlepszej ocenie. Super atmosferą, bardzo dobre miejsce, uprzejmą obsługa. Występ bardzo dobry. Możliwość zamienienia kilku zdań z P. Piotrem dodatkowo punktuje całe wydarzenie. Możliwość zakupu płyt to kolejny atut. Jedyny minus to... Za krótko!! i chyba wszyscy z tego powodu mocno bolewali.
Fantastyczny, klubowy klimat przy cudownych tekstach Piotra Bukartyka jak zwykle okraszonych doskonałym żartem...
Jak zawsze świetnie. Wspaniały kontakt z publicznością !!!!
Tekściarz, muzyk, aktor... najlepszy koncert na jakim byłem. Kontakt z publicznością - MEGA. Chce więcej...
Świetny koncert! Bukartyk po raz kolejny w Kudowie zrobił świetne show nie tylko muzyczne, ale i kabaretowe :)
Piotr w świetnej formie. Liczyłem na nie co starszy repertuar, ale koncert zdecydowanie udany.
Doskonały koncert. Doskonały wykonawca. Inteligentny dowcip, świetne teksty
Dobry dynamiczny profesjonalny występ ,dobre nawiązanie kontaktu z publicznością. Polecam.
Pan Piotr jak zwykle w świetnej formie. Kąśliwy i błyskotliwy.
Genialny występ. Super kontakt z publicznością. Świetnie aranżacje!!!
Szczurek i Pączek 25.02.2019 00:15
Znakomity występ, fantastyczna atmosfera miejsca. Wielbicielom piosenek z tekstem zdecydowanie polecam. Dwie godziny przeleciały nie wiadomo kiedy mimo że repertuar przecież nie jest skoczny. Oddzielne podziękowania dla realizatora dźwięku za świetną pracę.
Włodzimierz 21.02.2019 09:16
Piotra stać na więcej 😀 a tu brak zangażowania i agitka polityczna przez pół programu. Naprawdę tego chcemy??? 🤨 ponadto same liryczne utwory i niereagowanie na sugestie z publiki, aby coś radośniejszego i żywszego
Świetny występ miły wieczór
Panowie rewelacyjni!Wspaniały koncert!
Znakomity artysta mający świetny kontakt z publicznością. Dużym atutem była dość kameralna sala klubu.
Ślązak 11.02.2019 07:49
Bardzo miło i na wesoło spędzony wieczór. 2 godziny dobrej muzyki i piosenki z fajnym komentarzem.
Zaskakująco sentymentalny Piotr przy sporej dawce ironii...Szpileczki powbijane kilku podmiotom, ale-myślę sobie-bez przekraczania granicy dobrego smaku. Wieczór wart grzechu na 2 gitary-po mojej walce ze sprzętem na zasadzie-kupować bilet?Wydrukuje e-bilet, czy nie wydrukuje-oto jest pytanie!;) Dziękuję Panowie!
Edyta-Tychy 02.02.2019 22:04
Polecam. 2 godziny rewelacyjnego występu.
Tomeque 01.02.2019 19:31
Miejsce nieciekawe ale koncert ok!
Tyszka 30.01.2019 19:31
Genialny występ, świetny kontakt z publiką. Panowie, dziękuję za cudowny wieczór...
agnezja 29.01.2019 18:59
Genialny koncert. Piękna gra Pana Krzysztofa i jakże inteligentne teksty Pana Piotra. Obie składowe w połączeniu ciekawego głosu Pana Piotra tworzą smaczną wieczerzę muzyczną. Jestem na tak:)
Dziadek 29.01.2019 15:12
Koncert na szóstkę!
Bardzo dobry, długi (2 godziny) koncert. Ironiczne, ale o smutno-gorzkim wydźwięki piosenki politycznie zaangażowane i liryczne ballady "o życiu" przeplatane dowcipną konferansjerką, a sama muzyka na dwie gitary akustyczne super, pomimo wyrażanego przez Piotra Bukartyka dystansu do własnych umiejętności muzycznych, ale to wszystko zgodne z konwencją. Jak ktoś ją chwyta to na koncertach duetu Bukartyk- Kawałko będzie się dobrze bawił. No i fajny kontakt z publiką
Pełny profesjonalizm. Dużo emocji. Klimacik - wolny człowiek!
Zbyszek 28.01.2019 18:38
Świetny koncert. Nie tylko muzyka, ale i to co pomiędzy kawałkami. Bardzo politycznie. Bardzo ironicznie. Zwolennikom "dobrej zmiany" raczej przypadnie do gustu.
I nostalgicznie, i satyrycznie. Piotr Bukartyk w doskonałej formie! :-)
Koncert świetny, dużo bardzo dobrych tekstów, muzyczne bardzo dobry. A le najlepsze było prywatne afterparty z Artystami w jednej z pizzerii nie daleko rynku. Posiedzieliśmy, zjedli dobrą pizzę, pogadaliśmy o rzeczywistości i życiu. Panowie Bukartyk i Kawałko to fantastyczni ludzie, bardzo równi, nie gwiazdorzą, normalni. Byliśmy zaskoczeni, że przyjęli zaproszenie i jesteśmy nimi zachwyceni. Dziękujemy za występ i za to co było po. Beata i Piotr
koncert najwyższej klasy..niezwykła osobowość pana Piotra..choć tak zwyczajna..już szukam następnego z Jego udziałem!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert