koncert Piotr Bukartyk

Piotr Bukartyk z Zespołem

koncert Piotr Bukartyk

Piotr Bukartyk z Zespołem

Piotr Bukartyk z Zespołem - Bilety na koncert

Koncert Piotra Bukartyka na scenie wraz z zespołem będzie dla wielbicieli Piotra Bukartyka wydarzeniem wyjątkowym. Oprócz obszernych fragmentów najnowszych płyt, zarówno w odsłonie duetowej jak i zespołowej, muzycy obiecują powrót do utworów nie granych od lat, a mimo to przez wielu ciągle pamiętanych.

Zapraszamy na starego, dobrego Bukartyka – liryk, choleryk i prześmiewca w jednym, z kapelą i w duecie. Osobowość, osobliwość, osobistość ;)

***

Piotr Bukartyk napisał ponad 500 piosenek, wydał 10 płyt. Dwanaście lat temu zadomowił się w radiowej Trójce u boku Wojciecha Manna i od tego czasu niemal co piątek rano śpiewa na antenie coś, co wymyślił w nocy . Jest stałym gościem Przystanku Woodstock, gdzie z Jurkiem Owsiakiem i tłumem młodych ludzi na scenie kończy festiwal swoją piosenką-hymnem „Z tylu chmur”. Z innych jego utworów Jerzy Satanowski stworzył muzyczny spektakl „Kaszana zdalnie sterowana. Piosenki Bukartyka” z udziałem znakomitych aktorów - m. in. Krystyny Tkacz, Katarzyny Żak, czy Artura Barcisia. Utwory Bukartyka wykonują też tacy artyści jak Zbigniew Zamachowski, Grażyna Łobaszewska, Marek Dyjak, a ostatnio grupa Perfect.

Najbardziej znane piosenki: „Dokąd się wybierasz”, „Kobiety jak te kwiaty”, „Durna miłość”, „Małgocha”, „Kup sobie psa”, ”Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, „Piosenka z praniem w tle” wykonywana z Katarzyną Groniec, „Prosto w nos” wykonywana z Magdą Umer i Arturem Andrusem, „Z tylu chmur” wykonywaną na zakończenie festiwalu Przystanek Woodstock.

Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piotr Bukartyk z Zespołem

Piotr Bukartyk w świetnej formie. Fantastyczny zespół, fantastyczny koncert. Nie sądziłem, ze jeszcze kiedyś trafię do Hybryd, a tu taka przyjemna niespodzianka :)
Koncert super, świetne teksty i wykonanie. Pan Piotr i jego muzycy rewelacyjni! Extra atmosfera, bardzo udany wieczór :-)
JOśka 24.11.2018 20:27
Za duża głośność instrumentów do wokalisty, Występ bardziej zespołu ,niż koncert wokalisty. Jeszcze w pierwszej części jakaś tresc wokalisty była zrozumiała, to druga całkowicie zagłuszona.
bonisia 20.11.2018 13:20
jak zawsze było super
anzana 19.11.2018 22:12
Odniosłem wrażenie, że coś było nie tak z realizacja dźwięku. Siediałem w 4 rzędzie i głos wokalisty był zupełnie nie zrozumiały zagłuszany przez instrumenty. W końcu stanałem z tyłu i tam juz było OK. Poza tym krzesła sa tak niewygodne, że po 30 minutach myslałem jak dotrwać do końca koncertu, wiercąc sie i zmieniając pozycje siedzenia.
Koncert świetny, jedyna uwaga to zbyt głośne brzmienie zespołu co powodowało, wokal nie zawsze był zrozumiały, a u Bukartyka teksty są bardzo ważne.
jotmar 19.11.2018 16:46
Jak zawsze wspaniale spędzony czas w towarzystwie Pana Piotra z zespołem.
Świetny koncert, super organizacja, jedynie małe problemy z nagłośnieniem (mikrofon czasami za cicho)
Fantastyczny koncert i atmosfera, przekroczył on moje oczekiwania.
Świetny koncert
Agnieszka 19.11.2018 10:33
Koncerty Pana Piotra są dla mnie zawsze wielkim przeżyciem !!
Wspaniali Artyści - wspaniały koncert. Piosenki starsze i nowe, do zadumy i do śmiechu, w składzie kameralnym i rozbudowane aranżacyjnie. Rewelacyjnie spędzone dwie godziny z okładem, już czekam na kolejne występy.
konesa 19.11.2018 09:33
Kameralne wydarzenie, przyjemne miejsce.
mirchmiel 19.11.2018 09:20
Było wszystko, czego można oczekiwać. Dużo śmiechu, dużo komentarzy do obecnej rzeczywistości, dużo refleksji i przede wszystkim dużo świetnie zagranej muzyki. Piotr Bukartyk w bardzo dobrej formie, Krzysztof Kawałko chyba w jeszcze lepszej a zespół dorównujący im poziomem.
Renkamp 19.11.2018 08:36
Fantastyczny koncert, polecamy!
Koncert klimatyczny. Pasja i szacunek dla odbiorcy. Podobał mi się też pomysł na podział koncertu na część kameralną i tę z całym zespołem. Życzą kolejnych sukcesów.
Dorota 23.10.2018 21:04
Super koncert, świetna zabawa i dużo dystansu do rzeczywistości
To była ogromna przyjemność być na koncercie. Rewelacja
Fantastyczny koncert, poza Panem Piotrem , doskonały perkusista, który wypełniał niezagospodarowane przestrzenie :)
Świetny koncert. Pan Piotr, oprócz dużej dawki dobrej muzyki, zdobył publiczność swoim nieprzeciętnym poczuciem humoru.
MartaG 23.10.2018 09:52
Super jak zwykle.
Jak zwykle świetny koncert!!! Piotr Bukartyk w formie, Krzysztof Kawałko rewelacyjny A reszta bandu fantastyczna :)
Robson 23.10.2018 09:25
Świetny koncert. Wraz z narzeczonym bawiliśmy się wspaniale. Piotr jest po prostu mistrzem. Jest naturalny i szczery w swojej muzyce. Gorąco go pozdrawiam.:)
Kocham Piotra Bukartyka, kocham Krzysztofa Kawałko, co piątek czekam na ich występ w porannej audycji Wojciecha Manna. Pierwsza część koncertu bajeczna. Niestety koncert z całym zespołem – zbyt głośny, nie słychać było słów utworów, a to było w końcu najważniejsze. Szkoda!
Koncert piękny, wspaniały kontakt z publicznością!
Super koncert
Jestem fanką:-) Pana Piotrka, zatem moja opinia nie będzie obiektywna. Oczywiście koncert był świetny. Jak każdy, na którym dotychczas byłam :-)
Piotra Bukartyka uwielbiam, ale koncert był fatalnie nagłośniony, zwłaszcza w II części, gdy grał 5-osobowy skład. Gitara Krzysztofa Kawałko za głośno, pianista był zupełnie niesłyszalny. A jak wszyscy mocno grali, to nie słychać było słów. Na szczęście duża część publiczności znała je na pamięć :-)
gdyby akustyk nie przeszkadzał.. 2 osoby było w miarę ok, ale już nagłośńienie całego zespolu - fatalne - wszystkie instrumenty za głośno... nie było słychac słów piosenek Piotra BUkaryka, dobrze, że część znała je na pamięć :)
Super.Zabrałam na koncert znajomych, którzy nie znali Bukartyka - wyszli zachwyceni
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert