koncert

Piotr Nalepa Breakout Tour

koncert

Piotr Nalepa Breakout Tour

Piotr Nalepa Breakout Tour - Bilety na koncert

Projekt Piotr Nalepa Breakout Tour powstał w 2007 roku. Liderem zespołu jest Piotr Nalepa, który wraz z gitarzystą Robertem Luberą – twórcą krakowskiej grupy Nie-bo, z sukcesem odtwarzają to, co było najlepsze w repertuarze zespołu Breakout i Tadeusza Nalepy. Skład zespołu uzupełnia m.in: wokalistka Żaneta Lubera – znaną z programu The Voice of Poland. Koncert będzie poświęcony pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy, tworzących legendarny zespół Breakout. Podczas koncertu nie powinno zabraknąć największych hitów zespołu takich jak: „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Gdybyś kochał, hej”, „Oni zaraz przyjdą tu”, „Rzeka dzieciństwa”, czy „Modlitwa”.

Piotr Nalepa – gitara
Żaneta Lubera – wokal
Robert Lubera – gitara, wokal
Wojtek Famielec – bas
Józef Rusinowski – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piotr Nalepa Breakout Tour

Genialnie jest na koncertach w Boggarcie w Gomunicach.Polecam
PASJA-AUDIO 10.02.2019 11:10
super klimat. Wspaniała atmosfera
OK. zyskują wokalistką Piotr N.robił wrażenie mało obecnego, byłem wcześniej w Bogarcie na koncercie Old Breakout i "starzy"dla mnie byli zdecydowanie lepsi, bardziej wyluzowani i autentyczni.
super koncert, muzycy kapitalni, atmosfera rewelacja, troszkę słabiej było słychać na antresoli, ale to nasz wybór, generalnie super miejsce z pewnością wrócimy tam jeszcze nie jeden raz
Piękne przeżycie
Rewelacyjny koncert! Artyści zadbali o fantastyczną atmosferę a Robert Lubera jak zwykle w doskonałej formie. Cudowne solówki i niesamowity kontakt z publicznością i jeszcze ten jego wokal. No i Piękna Kobieta na scenie nie dość że Piękna to fantastycznie śpiewająca. No i dobra praca realizatora dźwięku. Byliśmy z żona zauroczeni!

Polecane z kategorii koncert