koncert

Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie

koncert

Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie

Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie - Bilety na koncert

koncert pamięci Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej - Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie. Syn Tadeusza i Miry, Piotr Nalepa od 2007 roku realizuje "artystyczny testament" rodziców wykonując z zespołem Nie-Bo piosenki Breakout.
Skład zespołu: Piotr Nalepa - gitara, Robert Lubera - gitara, śpiew, Żaneta Lubera - śpiew, Wojtek Famielec - gitara basowa, Michał Jurkiewicz - organy Hammonda, Józef Rusinowski - perkusja oraz orkiestra symfoniczna pod dyrekcją Wiesława Pieregorólki.

- Po dziesięciu latach mamy za sobą ponad dwieście koncertów i wiele wspaniałych spotkań z ludźmi, dla których ta muzyka znaczy bardzo wiele. Występowaliśmy w wielu miastach Polski, a także Austrii, Niemiec, Czech, USA, Kanady. Projekt symfoniczny jest sposobem na oddanie hołdu wspaniałym twórcom, których dorobek artystyczny to znacząca cześć historii polskiej muzyki rozrywkowej (w 2018 roku mija jedenasta rocznica śmierci Tadeusza Nalepy). Pragniemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie istnieją zespoły symfoniczne i wszędzie tam, gdzie znajdziemy możliwości realizacji tego projektu. Na stronie internetowej Programu III Polskiego Radia dostępny jest "trójkowy" koncert transmitowany 1 listopada. Na takim właśnie programie opieramy nasz koncert, do którego mamy gotowe aranżacje na orkiestrę symfoniczną. Rozpoczeliśmy 2 marca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Za nami koncerty symfoniczne w Tarnowie, Słupsku, Kaliszu, Bydgoszczy, Rzeszowie, Zamościu, Płocku, Białymstoku i Katowicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie

Wspaniały klimat, organizacja ok
genialny koncert
Pomysł projektu przedni. Wspaniała aranżacja, bardzo dobre wykonanie, trafny wybór utworów- szkoda, że nie było WYSPY. Atmosfera bluesowa. Powodzenia w dalszych koncertach. Do zobaczenia.
Fajna imprezka -podkład symfoniczny z zespołem super muza.
Sentymentalny powrót do dawnych lat w wykonaniu dobrego zespołu i orkiestry symfonicznej. Miło spędzony wieczór.
Cudowna muzyka,wrocily wspomnienia i lzy wzruszenia...Dziekuje wykonwcom za wspanialy wieczor.
Dzięki koncertowi wróciliśmy z żoną do wspomnień z lat młodości - prawie 50 lat wstecz! Dziękujemy za muzykę w nowych aranżacjach, zagraną brawurowo. Po przyjeździe do domu odkurzyliśmy nasze stare, oryginalne, jeszcze winylowe płyty!
Występ był fantastyczny.Jechaliśmy na ten koncert do Rybnika z Krakowa.Piosenki z orkiestrą symfoniczną dostały innego wymiaru.Warto było.Rewalacja.Podziękowania dla arystów i organizatorów koncertu.
Rewelacja ,to nowa odslona tej muzyki. Jak dla mnie lepsze od oryginału.
Świetny koncert, więcej takich.
Super koncert, dobry stary polski rock
Koncert podobał mi się bardzo. Fajna energia, bluesowe rytmy, mocne solówki gitarowe a do tego jak wisienka na torcie orkiestra symfoniczna nadająca utworom nowe brzmienie.
Koncert super. Zestawienie zespołu Piotr Nalepa Breakout Tour z orkiestrą symfoniczną dało świetny efekt.
powrót do młodości w polączeniu z orkięstra zrobił super wrwżenie
Doskonały koncert!!!
Fantastyczny koncert,orkiestra symfoniczna dodała niezwykłych dżwięków,sprawiła,że znane utwory zabrzmiały inaczej,ciekawiej.
świetny koncert
Przez 2 godziny miałem 40 lat mniej. CUDOWNIE !!! Brawo Piotr ! Brawo NIE-BO !
Wspaniały koncert. Warto było być w Rybnickim Teatrze
rybniczanin 17.09.2018 12:16
Super koncert ze wspaniałą orkiestrą stanowił fantastyczne spotkanie " Po Latach ". Atmosfera kapitalna i bawiliśmy się świetnie.
swietna orkiestra i przyjemne prowadzenie - poprawne naglosnienie i oswietlenie
Rewelacja
Udany koncert
Bardzo fajny koncert. Pierwszy raz byliśmy na koncercie rockowo bluesowym symfonicznie. Polecam

Polecane z kategorii koncert