Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Piotr Restecki // Home Tour

koncert

Piotr Restecki // Home Tour

Piotr Restecki // Home Tour - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Piotr Restecki rusza w trasę z materiałem z najnowszej płyty HOME! Jak zwykle można spodziewać się prawdziwego one-man show, bowiem na scenie skumulują się energia, emocje, talent kompozytorski i instrumentalny, a wszystko owiane dreszczem poszukiwań coraz to nowych środków wyrazu. Zapraszamy na wieczór pełen muzycznych uniesień i niespodzianek.

Piotr Restecki to muzyk totalny, którego trudno zakwalifikować do jakiegokolwiek nurtu. Jak sam twierdzi, „wciąż poszukuje nowej przestrzeni w muzyce”, w czym pomagają mu technologiczne zabawki, nowe instrumenty perkusyjne, czy użycie własnego głosu. Nieskończona wyobraźnia i chęć poruszenia publiczności sprawiają, że każdy koncert jest inny i pełen emocji. Publiczność nie pozostaje temu obojętna i entuzjastycznie odbiera twórczość artysty, pozostając niejednokrotnie z jego muzyką na zawsze.

Piotr Restecki rozpoczął swoją przygodę z muzyką od gitary klasycznej jako samouk. Kiedy jednak (przypadkiem) przejechał samochodem swój instrument, postanowił zacząć grać inaczej. W ten sposób „przesiadł się” na akustyka i wkrótce stał się mistrzem fingerstyle (spektakularnej techniki gry na gitarze polegającej na wydobyciu z jednego instrumentu efektu, jak gdyby grało kilku muzyków). Restek grywa na scenach polskich i międzynarodowych m.in. z takimi artystami, jak Tommy Emmanuel, Jesse Cook, Preston Reed czy Jon Gomm, prowadzi warsztaty fingerstyle i lekcje gitary, nagrywa dla radia i telewizji. W ostatnich kilku latach twórczości Piotr jawi się jako multiinstrumentalista i wokalista, nadal myśląc o swoich występach w kategorii sztuki solowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Wałbrzych

Brak wydarzeń w: Wałbrzych

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Piotr Restecki // Home Tour

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert