koncert

Piotr Wyleżoł "Human Things" feat. Aga Zaryan & Dayna Stephens

koncert

Piotr Wyleżoł "Human Things" feat. Aga Zaryan & Dayna Stephens

Piotr Wyleżoł "Human Things" feat. Aga Zaryan & Dayna Stephens - Bilety na koncert

Koncert z cyklu Jazz w Teatrze. Wystąpi Piotr Wyleżoł promując swoja najnowszą płytę "Human Things". W jego zespole znajdziemy same artystyczne znakomitości: gościnnie wystąpią wokaliści Aga Zaryan i Grzegorz Dowgiałło oraz Dayna Stephens - saksofon, Michał Barański - bass, Michał Miśkiewicz - perkusja, Grzegorz Nagórski - euphonium, Robert Majewski - fluegelhorn i lider - liryk fortepianu, niezrównany improwizator, subtelny kolorysta, którego londyński miesięcznik „Blues & Soul” uznał za jednego z najbardziej niezwykłych talentów pianistyki europejskiej, prezentuje nowy album z autorskimi kompozycjami osadzonymi w tradycji jazzu i muzyki polskiej.

Bilety: 40 zł i 30 zł ulgowe - w przedsprzedaży do 20.05.| i 50 i 40 zł ulgowe - od 21.05. zł (Do ulgi uprawniona jest młodzież, dzieci i seniorzy (60+) niezależnie od posiadanej Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piotr Wyleżoł "Human Things" feat. Aga Zaryan & Dayna Stephens

koncert ,który długo będę pamiętać ,różnorodność utworów ,solówki poszczególnych muzyków bardzo efektowne słusznie nagradzane brawami ,fenomenalna gra Piotra, a Aga Zarian i Grzegorz ,to piękne dopełnienie koncertu.BRAWO

Polecane z kategorii koncert