koncert
Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość...

koncert

Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość...

Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość... - Bilety na koncert

Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość... - Gdynia Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej | Kupuj Bilety Online

Miłość, tkliwość i burzliwa namiętność, śmiech i łzy w KONCERCIE artystów Piwnicy Pod Baranami . Najpiękniejsze i największe przeboje o miłości, namiętności, czy tkliwości . Będą mogli Państwo usłyszeć w wykonaniu największych i najwspanialszych artystów Piwnicy pod Baranami: Tadeusz Kwinta, Miki Obłoński, Piotr Kubowicz, Alosza Awdiejew, Maciek Półtorak, Tamara Kalinowska, Ola Maurer, Ewa Wnuk Krzyżanowska, Kamila Klimczak, Agata Ślazyk, Leszek Wójtowicz, Beata Czernecka Dorota Ślęzak i inni. Powrót do miłości spełnionej i niespełnionej chwila po chwili – problemem nie są ludzie i sytuacje, lecz myśl o nich. Piosenki te wprowadzą nas w romantyczny nastrój, pobudzą uczucia i przywołają wspomnienia. Jedni chcą szaleć, inni tańczyć a jeszcze inni umierać. Można i tak bowiem w piosence wszystko jest możliwe. Zapraszamy do wspólnego spędzenia z Piwnicą pod Baranami tego magicznego wieczoru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Legenda nadal żywa. Doskonały kontakt z publicznością, repertuar do myślenia, refleksji, zadumy, a nie pustosłowie i śmiech. Warto pamiętać, warto oglądac, szkoda tylko, że na sali było tak mało młodych. Chyba Piwnica pod Baranami pozostanie niszowa...
Miałem obawy jak wypadną w takiej sali,byłem na ich występie w Krakowie.Było magicznie. Początkowo widzowie bardzo ostrożni w okazywaniu emocji ( aluzje do sytuacji obecnej), póżniej było lepiej.Przyjechałem na koncert z miejscowości oddalonej 250 km i było warto.
Rewelacyjne przedstawienie. Tego się nie opisze to trzeba przeżyć
Najwyższe uznanie za treści i wykonanie - po prostu tak jak dawniej w PIWNICY. Janusz
bylo super
super koncert
Bawiłam się wyśmienicie,mam nadzieję iż takich spotkań z Piwnicą pod Baranami będzie w Szczecinie dużo więcej. Pozdrawiam wszystkich i życzę samych wspaniałych wspomnień ze Szczecina.
Nowe wrażenie z dawną duszą, świetnie się bawiłam, refleksyjnie, dziękuję artystom
występ bardzo się podobał, pomimo chyba źle ustawionego nagłośnienia,nie wszystkie słowa były zrozumiałe i było za głośno
Amfiteatr ma baaaardzo słabo ustawione nagłośnienie. Ze słuchowiska zrozumiałe były tylko słowa utworów, które znałam. Cała reszta była niestety jednym wielkim bełkotem. Słabo :/ Nie wiedzieliśmy czy cieszyć się na siłę czy niedosmak połykać fascynacją wypływającą z tejże wizyty Piwnicy w Łodzi (my akurat zajmujemy się muzyką i mamy po 30 lat, ale wokół było mnóstwo starszych państwa, którzy tylko patrzyli). Także nie wiem jak ocenić, bo chyba konsumpcja się nie udała.
Wieczór wspaniały. Kultura i sztuka w najlepszym wydaniu. Oby nigdy nie zabrakło nam tego.
gajacek 14.03.2017 19:59
wspaniały koncert-świetnie spędzony wieczór !
Elżbieta 14.03.2017 17:29
super emocje
Dobre ale to nie to co kiedyś
Teckel 14.03.2017 15:45
Świetnie wyreżyserowany, bardzo dobrze pokazany, doskonale poprowadzony. O tekstach i kompozycjach oraz o PT Wykonawcach powiedziano już tyle dobrego, że szkoda miejsca na powtarzanie tych samych opinii :-). Polecam gorąco!
Wojtek z Berlinka 14.03.2017 14:24
WSPANIAŁE WIDOWISKO !!!!!! Nowy repertuar nowe Młode pokolenie wykonawców,choć nie zabrakło sztandarowych piosenek. Teksty Dymnego z lat 70-tych ubiegłego stulecia ,bardzo aktualne w dzisiejszej sytuacji politycznej.
Magda 14.03.2017 13:57
Rewelacja !!!
Radek 14.03.2017 13:50

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
16.11.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Gdynia inne wydarzenia