koncert Piwnica pod Baranami

Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość...

koncert Piwnica pod Baranami

Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość...

Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość... - Bilety na koncert

Miłość, tkliwość i burzliwa namiętność, śmiech i łzy w KONCERCIE artystów Piwnicy Pod Baranami . Najpiękniejsze i największe przeboje o miłości, namiętności, czy tkliwości . Będą mogli Państwo usłyszeć w wykonaniu największych i najwspanialszych artystów Piwnicy pod Baranami: Tadeusz Kwinta, Miki Obłoński, Piotr Kubowicz, Alosza Awdiejew, Maciek Półtorak, Tamara Kalinowska, Ola Maurer, Ewa Wnuk Krzyżanowska, Kamila Klimczak, Agata Ślazyk, Leszek Wójtowicz, Beata Czernecka Dorota Ślęzak i inni. Powrót do miłości spełnionej i niespełnionej chwila po chwili – problemem nie są ludzie i sytuacje, lecz myśl o nich. Piosenki te wprowadzą nas w romantyczny nastrój, pobudzą uczucia i przywołają wspomnienia. Jedni chcą szaleć, inni tańczyć a jeszcze inni umierać. Można i tak bowiem w piosence wszystko jest możliwe. Zapraszamy do wspólnego spędzenia z Piwnicą pod Baranami tego magicznego wieczoru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość...

-występ z klasą, -tytuł w znacznej części rozminął się w znacznej części z treścią widowiska jedynie pan Tadeusz Kmita swoim występem nawiązał do tytułu. -minusem jest brak wydrukowanego programu ze słuchem czasem mocno dają się we znaki zwłaszcza gdy mamy więcej lat (80+) niż istnieje kabaret
Byłam, sympatycznie, ale trochę "trąci myszką"
Doskonały występ. Świetna atmosfera.
....parafrazując klasyka, przyznać należy, że w oceanie głupoty, braku pokory i klasy, piwniczni Artyści są coraz bardziej osamotnioną wyspą...ale jeszcze będzie pięknie!
Uczta dla duszy! Doskonały spektakl, a przy okazjii ku pokrzepieniu serc.
Byłam z Przyjaciółką na spektaktu w Święto Niepodległości, byłyśmy tak zniesmaczone, że wyszłyśmy przed końcem (nigdy jeszcze nam się to nie zdarzyło). Koncert nosi nazwę "Ta nasza młodość" a skupia się głównie na obśmiewaniu obecnej sytuacji politycznej oraz społeczności LGBT. Uważam, że nie był to czas na promowanie tego typu treści. Nie byłyśmy jedynymi osobami, które zażenowane opuściły koncert ...
PIWNICA JAK ZWYKLE REWELACYJNA .PIĘKNE PIOSENKI, CELNE ALUZJE. ŚWIETNY PROWADZĄCY, UTALENTOWANI ARTYŚCI. POLECAM Z CAŁEGO SERCA !!!
Piękna i mądra satyra, która podnosi na duchu. Muzyka, teksty i wykonanie na najwyższym poziomie. Po prostu balsam na moją duszę. Polecam wszystkim, którzy zgodnie z przesłaniem z koncertu - "Polska nie jest taka, jak na pasku telewizji", mają takie same zdanie.
jak najczęściej takich spektakli.
Występ zespołu Piwnicy pod Baranami to za każdym razem prawdziwa uczta duchowa dla widzów. Dziękujemy i zapraszamy do Trójmiasta częściej.
Kapitalne przedstawienie, profesjonalizm, miód na serce w dzisiejszych niedobrych czasach. Ponadczasowosc tekstów sprzed ćwierć wieku. Dwie godziny pięknej polszczyzny i pięknej muzyki.
Legenda nadal żywa. Doskonały kontakt z publicznością, repertuar do myślenia, refleksji, zadumy, a nie pustosłowie i śmiech. Warto pamiętać, warto oglądac, szkoda tylko, że na sali było tak mało młodych. Chyba Piwnica pod Baranami pozostanie niszowa...
Miałem obawy jak wypadną w takiej sali,byłem na ich występie w Krakowie.Było magicznie. Początkowo widzowie bardzo ostrożni w okazywaniu emocji ( aluzje do sytuacji obecnej), póżniej było lepiej.Przyjechałem na koncert z miejscowości oddalonej 250 km i było warto.
Rewelacyjne przedstawienie. Tego się nie opisze to trzeba przeżyć
Najwyższe uznanie za treści i wykonanie - po prostu tak jak dawniej w PIWNICY. Janusz
bylo super
super koncert
Bawiłam się wyśmienicie,mam nadzieję iż takich spotkań z Piwnicą pod Baranami będzie w Szczecinie dużo więcej. Pozdrawiam wszystkich i życzę samych wspaniałych wspomnień ze Szczecina.
Nowe wrażenie z dawną duszą, świetnie się bawiłam, refleksyjnie, dziękuję artystom
występ bardzo się podobał, pomimo chyba źle ustawionego nagłośnienia,nie wszystkie słowa były zrozumiałe i było za głośno
Amfiteatr ma baaaardzo słabo ustawione nagłośnienie. Ze słuchowiska zrozumiałe były tylko słowa utworów, które znałam. Cała reszta była niestety jednym wielkim bełkotem. Słabo :/ Nie wiedzieliśmy czy cieszyć się na siłę czy niedosmak połykać fascynacją wypływającą z tejże wizyty Piwnicy w Łodzi (my akurat zajmujemy się muzyką i mamy po 30 lat, ale wokół było mnóstwo starszych państwa, którzy tylko patrzyli). Także nie wiem jak ocenić, bo chyba konsumpcja się nie udała.
Wieczór wspaniały. Kultura i sztuka w najlepszym wydaniu. Oby nigdy nie zabrakło nam tego.
gajacek 14.03.2017 19:59
wspaniały koncert-świetnie spędzony wieczór !
Elżbieta 14.03.2017 17:29
super emocje
Dobre ale to nie to co kiedyś
Teckel 14.03.2017 15:45
Świetnie wyreżyserowany, bardzo dobrze pokazany, doskonale poprowadzony. O tekstach i kompozycjach oraz o PT Wykonawcach powiedziano już tyle dobrego, że szkoda miejsca na powtarzanie tych samych opinii :-). Polecam gorąco!
Wojtek z Berlinka 14.03.2017 14:24
WSPANIAŁE WIDOWISKO !!!!!! Nowy repertuar nowe Młode pokolenie wykonawców,choć nie zabrakło sztandarowych piosenek. Teksty Dymnego z lat 70-tych ubiegłego stulecia ,bardzo aktualne w dzisiejszej sytuacji politycznej.
Magda 14.03.2017 13:57
Rewelacja !!!
Radek 14.03.2017 13:50

Polecane z kategorii koncert