koncert

Podbeskidzka Gala Disco Polo

koncert

Podbeskidzka Gala Disco Polo

Podbeskidzka Gala Disco Polo - Bilety na koncert

15 lipca w Bielsku-Białej na terenach wokół Hali pod Dębowcem odbędzie się jedna z największych imprez tego gatunku w Polsce. Będzie to I Podbeskidzka Gala Disco Polo, będąca jednocześnie zupełnie nowym wydarzeniem kulturalnym z którym będą mieli do czynienia po raz pierwszy mieszkańcy naszego regionu. Za sprawą I Podbeskidzkiej Gali Disco Polo, Bielsko-Biała gościć będzie największe gwiazdy tego formatu. Na scenie pojawią się bowiem najpopularniejsze zespoły, takie jak Boys, After Party, Bayer Full, Fajters, Łobuzy i Mario Bischin, ale nie zabraknie też zespołu Weekend i co najważniejsze - niekwestionowanego króla disco polo Zenona Martyniuka! To właśnie Zenek będzie prawdziwą gwiazdą wieczoru i na południu Polski pojawi się w najbliższym czasie tylko i wyłącznie, specjalnie na I Podbeskidzkiej Gali Disco Polo.
Organizatorzy I Podbeskidzkiej Gali Disco Polo przygotowali również niebywałą atrakcję dla wszystkich fanów tego gatunku muzycznego. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję zostać gwiazdami show biznesu. Taką możliwość da im współpraca, którą organizatorzy Gali nawiązali z największymi wytwórniami płytowymi w Polsce – Universal Music Polska i Magic Records. W ramach tej współpracy poszukiwani są artyści – pierwsi w przedziale wiekowym między 5 a 12 lat oraz starsi. Dzieci przynosząc próbkę swoich umiejętności wokalnych na nośnikach i prezentując się przed prawdziwymi łowcami młodych talentów z High Class Multimedia będą mogły wziąć udział w castingu, który umożliwi im zaśpiewanie hitów disco polo, które później trafią na kolejną płytę Disco Polo Kids oraz zainaugurują przyszłoroczną Galę. Zaś dorośli przynosząc próbkę swoich umiejętności wokalnych będą mieli okazję nagrać singiel oraz wystąpić na kolejnej Gali.
Poza porządnym muzycznym uderzeniem, przygotowano sporo atrakcji. Po pierwsze, na Gali będzie można dobrze zjeść. Do dyspozycji oddanych będzie bowiem wiele stoisk gastronomicznych. Oprócz tradycyjnych przysmaków z rożna, przekąsić będzie można także modne fast foody. A żeby jedzonko smakowało, będzie można też się napić i to nie byle czego! Po drugie, w przerwach między występami będzie można zapoznać się z bogatą ofertą, która zaprezentowana zostanie na stoiskach wystawionych przez sponsorów i partnerów Gali. Po trzecie, Ci, którzy chcą bawić się ekskluzywniej, a na dodatek mieć bezpośredni kontakt z artystami, mogą skorzystać z strefy VIP, która upoważnia do oglądania koncertu w specjalnie wydzielonej strefie posiadającej wiele udogodnień i mieszczącej tylko ograniczoną ilość osób. Dodatkową atrakcją wieczoru będą również prowadzący. W gospodarzy Gali wcielą się znana prezenterka stacji Polo TV, Edyta Folwarska oraz znany i lubiany Krzysztof Skiba.
Organizatorzy troszczą się jednak nie tylko o fanów disco polo, ale również ich dzieci, które z pewnością towarzyszyć będą rodzicom podczas imprezy. Dlatego też wraz ze stacją Lollipop TV przygotowano porządną dawkę atrakcji dla najmłodszych. Zacząć należy od tego, że dzieci do szóstego roku życia wstęp na Galę mają zupełnie bezpłatnie. A jak już znajdą się na terenie imprezy to do ich dyspozycji oddana zostanie profesjonalna „Strefa dla najmłodszych”. W niej stanie wesołe miasteczko, basen z kulami wodnymi, dmuchańce, stoiska z kolorową watą cukrową i innymi przysmakami, nie zabraknie konkursów z niespodziankami i animacji.

https://youtu.be/_-VWZ4ZEGQg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Podbeskidzka Gala Disco Polo

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert