koncert

Poloczek Grzegorz oraz Kola & Jula Piosenki Śląskiego Podwórka Śląska Gala

koncert

Poloczek Grzegorz oraz Kola & Jula Piosenki Śląskiego Podwórka Śląska Gala

Poloczek Grzegorz oraz Kola & Jula Piosenki Śląskiego Podwórka Śląska Gala - Bilety na koncert

Zapraszamy Państwa na 150 minut niezapomnianego koncertu + bisy !!!!! zatytułowanego "Piosenki śląskiego podwórka cz. 1" .
Wspólny koncert Grzegorza Poloczka oraz zespołu Kola & Jula dostarczy dużo wspaniałej zabawy, oraz niezapomnianego humoru i gwary, nie tylko śląskiej.
Po koncercie wspólne zdjęcia z artystami...

Grzegorz Poloczek jest autorem wielu skeczy, monologów, piosenek i scenariuszy do programów telewizyjnych. Miedzy innymi napisał tytułową piosenkę do serialu telewizyjnego oraz do popularnego programu kulinarnego "Rączka gotuje".
Jest doskonałym konferansjerem, a jego główne atuty to przede wszystkim kabaret, piosenka i skuteczne rozśmieszanie publiczności.
Spotkania z Artystą wypełnione są autorskimi monologami, dowcipami i piosenkami, przy których w większości można płakać ze śmiechu, a momentami ocierać łzy wzruszenia. Swoją działalność traktuję wyjątkowo profesjonalnie gdyż uważa,
że kabaret w równym stopniu powinien rozśmieszać i budzić refleksję.

Wyróżniony na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku.
Wydane płyty
Grzegorz Poloczek jest autorem 2 podwójnych albumów: "...z mojego placu", który w 2013 r. zyskał status złotej płyty oraz
"Dwa światy" z 2014 roku. Na płytach znajdą Państwo nie tylko piosenki o śląskim charakterze, kultywujące tradycję i zwyczaje naszego regionu a także inne utwory kabaretowe i nastrojowe.

Kornelia Maroszek ? Od najmłodszych lat związana z muzyką. Jako dziewczynka uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej w Rybniku ucząc się gry na flecie przez długie lata. Wyrosła wśród muzyki ludowej w Koszęcinie. Czerpiąc wzorce z tej muzyki i naśladując swoich rodziców w późniejszym czasie sama stanęła na deskach Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Miała ogromną przyjemność współpracy z założycielem owego zespołu prof. Stanisławem Hadyną. Tam zdobyła gruntowne wykształcenie wokalne biorąc lekcje solowe u sławnej solistki operowej Anny Kościelniak. W zespole zaśpiewała pierwsze partie solowe jak ?Szesnaście latek? w Suicie Rzeszowskiej czy ?Siwe oczka? do słynnej Suity ?Kujawiak z oberkiem?. Z zespołem Śląsk koncertowała w najsłynniejszych salach koncertowych Europy oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ukończyła studia muzyczne na wydziale Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach / filia w Cieszynie. Współpracowała również ze słynnym aktorem, satyrykiem i artystą estradowym ? Józkiem Polokiem, jako czołowa solistka w założonym przez niego zespole ?Kapela Józka Poloka?. Obecnie prezenterka telewizyjna programu ?Szlagrowy Koncert Życzeń? w TVS - Silesia oraz wokalistka w duecie wokalnym ?Kola& Jula?.

Justyna Gawlik?Sosna ? Urodziła się w Mikołowie. Pochodzi z rodziny, w której kultywuje się głębokie tradycje muzyczne. Na scenie po raz pierwszy wystąpiła mając 3 lata. Laureatka wielu wojewódzkich i ogólnopolskich przeglądów wokalnych, a także wielokrotna zwyciężczyni konkursów recytatorskich. Do 2007 roku była solistką zespołu ?Kapela ze Śląska Józka Poloka", występowała również w cyklicznym programie Józka Poloka o tematyce śląskiej ?Wice i godki śląskiej czelodki". Na swoim koncie ma epizod w serialu ?Święta Wojna". Absolwentka Policealnego Studium Zawodowego wokalno-baletowego w Gliwicach oraz studentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Fascynuje ją regionalizm śląski ? pieśń, muzyka, taniec, gwara, tradycje i zwyczaje. Obecnie prezenterka telewizyjna programu ?Szlagrowy Koncert Życzeń? w TVS - Silesia oraz wokalistka w duecie wokalnym ?Kola& Jula?.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poloczek Grzegorz oraz Kola & Jula Piosenki Śląskiego Podwórka Śląska Gala

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert