koncert

Poparzeni Kawą Trzy

koncert

Poparzeni Kawą Trzy

Poparzeni Kawą Trzy - Bilety na koncert

Poparzeni Kawą Trzy - polski zespół pop rockowy złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Autorzy hitów "Kawałek Do Tańca", "Byłaś dla mnie wszystkim" i "Okrutna, zła i podła". Powstali w 2005 roku jako zespół coverowy, mający w repertuarze utwory rosyjskich grup Leningrad i 5Nizza. Przy okazji wspólnej trasy koncertowej z Leningradem, Poparzeni postanowili grać utwory polskie, a pomógł im w tym Rafał Bryndal, pisząc parę tekstów, do których, pod wodzą gitarzysty Krzysztofa Zasady, skomponowali muzykę. Od tej pory Rafał został tekściarzem i nieformalnym, ósmym członkiem zespołu. W 2011 r. ukazała się pierwsza płyta PK3 zatytułowana "Musculus Cremaster". Data jej wydania zbiegła się w czasie ze spektakularnym sukcesem grupy na "Sopot Festiwal Top Trendy", gdzie Poparzeni zdobyli prestiżową Nagrodę Dziennikarzy za "Kawałek do tańca". Od tego momentu zaczynają ich grać duże stacje radiowe, takie jak Jedynka, Radio Zet czy RMF FM.

Zwycięstwo na Festiwalu "Przebojem na antenę" w Hajnówce, gdzie reprezentowali Warszawę w barwach Polskiego Radia "RDC", występy na "Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze" czy też "Reggae Festiwalu w Ostródzie", świadczą o tym, jak wszechstronna jest muzyka Poparzonych Kawą Trzy. Sami określają ją jako "biesiadne ska" (jak to trafnie nazwał Krzysztof Skiba po zobaczeniu ich koncertu), a tak naprawdę jest to absolutnie nowy gatunek muzyczny z prześmiewczymi tekstami o hulaszczym życiu i miłości, ale również o bieżących wydarzeniach w kraju i polityce. Do największych sukcesów grupy w 2012 roku trzeba zaliczyć występ przed kilkusettysięczną publicznością "XVIII Przystanku Woodstock" oraz uświetnienie swoją obecnością takich wielkich imprez jak WOŚP czy Ursynalia. Poparzeni Kawą Trzy to również animatorzy życia kulturalnego, starający sie zintegrować społeczność dziennikarską. Od 6 lat organizują kultowy już, grudniowy "Kontrabal Dziennikarzy", gdzie występując obok zaproszonych gwiazd mają okazje zaprezentować swoją twórczość młode zespoły zaczynające karierę na polskiej scenie muzycznej.

Skład zespołu:
Roman Osica - śpiew i saksofon altowy,
Krzysztof Zasada - gitara
Mariusz Gierszewski - gitara basowa
Wojciech Jagielski - perkusja
Marian Hilla - saksofony tenorowy i barytonowy
Jacek Kret - puzon
Piotr Sławiński - trąbka

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poparzeni Kawą Trzy

rewelacja.Świetny klimat i zabawa. Polecam
Dobrze się bawiłam. Koncert udany pod względem wykonania, ale kompletna beztroska i brak odpowiedzialności organizatora. Chodzi oczywiście o maseczki. 80 % widowni BEZ! Czułam się niekomfortowo. Poinformować o obowiązku założenia - to stanowczo za mało. Trzeba wyegzekwować! W przeciwnym wypadku proszę się spodziewać telefonów wykonanych przez tych zdyscyplinowanych na policję - i posypią się mandaty
Zamaskowana 07.10.2020 18:29
Wspaniały koncert, wysoki poziom wykonawców , muzyka , dowcip, wykonanie pisemek
Super. Energia i moc. Fajne teksty. Zabawa na maksa do tańca i bujańca.
Rewelacja. Super muzyka świetne wykonania. Zarówno zespół jak i miejsce godne polecenia. Kameralne
Zdecydowanie polecam. Rewelacyjny koncert, świetna atmosfera. Instrumenty, moc, światła! Całość genialna. W drodze do domu słuchałam zakupionej po koncercie płyty. Równie fajna, ale to nie to samo, co usłyszeć na żywo. Polecam i z pewnością wybiorę się ponownie.
Super! Super! SUPER!!
Bawiłam się bardzo dobrze.
Napiszę krótko - PROFESJONALIZM... Ponad 2 godz. koncert, świetna zabawa.
SUPER
Koncert rewelacyjny. Wybawiliśmy się jak rzadko. Do następnego spotkania
W takich okolicznościach i w tym towarzystwie poparzyć się kawą to prawdziwa przyjemność. I jadąc klasykiem: Wincyj!!!!
super, bardzo udany koncert
Kapitalny koncert!!! Wspaniała atmosfera, olbrzymia energetyka oraz kapitalny warsztat członków zespołu. Niesamowite przeżycie. Także chwile po koncercie, tj, możliwość rozmowy z Zespołem, to jest coś co zawsze się pamięta!!! Rewelacja, po prostu... !!! :)
Petarda!!!
Super występ! Świetnie się bawiłam, już drugi raz byłam na koncercie tego zespołu. Fantastyczne brzmienie! Chętnie skorzystam jeszcze raz!
SUPER KONCERT ,SUPER FACECI
RE WE LA CJA !!!! prawie 2 godziny wspaniałej zabawy. Serdecznie polecam spędzenie czasu z Poparzonymi 🙃🤪😘
Fantastyczny koncert. Widać że wszyscy grają z pasją. Uśmiech nie schodził z twarzy artystów. Pozytywnie się naładowałam.
Rewelacyjny koncert!!! Dobra zabawa pełna humoru i dowcipu.Gorąco polecam.
Super koncert :-)
Alexandra90 01.12.2019 08:35
nieżle za mało gazu
Bardzo fajna impreza ,no i w tak pieknej scenerii (niemal jak opera lesna ).Wykonawcy z najwyzszej polki choc to co robili na scenie nie jest ich glownym zrodlem dochodu. Jest to ich hobby a widac z jaka pasja to robia . Aplauz widiwni mowil sam za siebie. Oby wiecej takich pasjonatow jak poparzeni kawa ....
Rewelacja!!! gorąco polecam, panowie rozbawili towarzystwo, nie mówiąc już o super muzyce!!!
Koncert? energetyczny, cudowny, wyśpiewany i wytańczony. Chcę więcej....
Jestem pod ogromnym wrażeniem, super koncert! Świetna zabawa, super atmosfera. Chłopaki wymiatają :)
Jak można określić występ SUPER KAPELI. Jak zwykle swoją osobowością "członkowie" pokazują, iż muzyka można się bawić. Nie jest to mój pierwszy koncert tej grupy i zawsze jest inaczej, zawsze super. Na koncert przyjechałem z rodziną ponad 100 km i wiem , że zawsze się opłaca. Szkoda, iż osoby z terenu Puław nie potrafią docenić kunsztu członków grupy, sala choć nie duża nie była zbytnio pełna. Może ZENEK jest w tym rejonie bardziej popularny. Dziennikarze i Organisto, aby tak dalej, nie zwalniajcie tempa i rodzaju muzy. Panie z POK i ich podejście SUPER !!!.
rewelacyjny koncert, świetny kontakt z publicznością, Panowie potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę. Serdecznie polecam! Jeden z najlepszych koncertów na jakim byłam
Fantastyczny koncert. Pomimo zakupu biletów w sektorze (miejsca siedzące), nie dało się wysiedzieć na miejscu. Nogi same rwały się do tańca :-) Świetna muzyka, organizacja ok.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert