Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

Warszawa, Kuźnia Kulturalna

Kuźnia Kulturalna - Warszawa

ul. Kostki Potockiego 24 - Wilanów, 02-958 Warszawa

POKAŻ NA MAPIE


Andrzej Poniedzielski - Nowa płyta "BA"

 KUP BILET

Piotr Bukartyk i Krzysztof Kawałko

 KUP BILET

Pablopavo i Ludziki Tournee

 KUP BILET

Sławek Uniatowski - Love Story

WYPRZEDANE

Ryszard Rynkowski

 KUP BILET

Warszawskie Combo Taneczne Janka Młynarskiego

 KUP BILET

Sztywny Pal Azji - "Europa i Azja" na 35-lecie

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

WYPRZEDANE

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

 KUP BILET

Grupa MoCarta i Trzy Konstancje

 KUP BILET

IRA - Trio Akustyczne: Gadowski, Konca, Piekarek

 KUP BILET

Ewa Bem - Największe przeboje

WYPRZEDANE

Cieślak, Zbieć, Borkowski, Wątróbska w programie Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. 100 procent

 KUP BILET

Janusz Radek - Kameralnie

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Patrycja Markowska - Akustycznie

 KUP BILETKuźnia Kulturalna – Warszawa

Kuźnia Kulturalna to miejsce znajdujące się na warszawskim Wilanowie przy ulicy Kostki Potockiego 24. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła św. Anny, ogrodów królewskich i zabytkowego pałacu w Wilanowie. W tym niezwykłym klubie, którego historia sięga jeszcze czasów króla Jana III Sobieskiego, można uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach w połączeniu ze znakomitą kuchnią. Kuźnia powraca do dawnych warszawskich tradycji i porywa swoim nastrojowym klimatem. W 3 różnych salach i 3 ogrodach serwuje m.in. „kolacje kulturalne”. Jednakże wszystko odbywa się w odpowiedniej kolejności. W momencie, w którym pojawia się artysta, zastawa kolacyjna znika. Sala koncertowa Kuźni Kulturalnej może pomieścić 180 osób, dzięki czemu występy odbywają się w kameralnej atmosferze. Na scenie oklaskiwano tu m.in. Macieja Maleńczuka, Kayah, Justynę Steczkowską, Michała Bajora, Stanisława Soykę, Magdę Umer, Kabaret Moralnego Niepokoju, Piotra Bałtroczyka i wiele innych.
A dla najmłodszych przez cały rok są organizowane gry i zabawy z animatorami. Od maja do września można korzystać ze specjalnej strefy dziecięcej o powierzchni 350m2. Znajduje się tam ponad 100 metrową piaskownicę ze zjeżdżalniami i huśtawkami, specjalny namiot Animatorów i miejsce, gdzie można coś zjeść.

Repertuar Kuźni Kulturalnej

W najnowszym repertuarze Kuźni kulturalnej nie zabraknie spektakli, kabaretów, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych.
Kabaret Hrabi wystąpi z nowym programem „Wady i Waszki” a Kabaret Paranienormalni z tytułem „Bez znieczulenia” będącym jednocześnie uwiecznieniem ich 15-lecia. Za to Piotr Bałtroczyk wystąpi ze swym stand-upem „Starość nie jest dla mięczaków”. A w nim ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny'' a to jedynie początek…
Utwory z repertuaru m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Perfectu, Krzysztofa Krawczyka, Franka Sinatry oraz Joe Cockera zaśpiewa Sławek Uniatowski. Z pewnością na koncercie „Love Story” nie zabraknie autorskich hitów Sławka oraz nowych aranżacji kultowych utworów i romantycznej atmosfery. Muzycznie będzie nas zachwycać również Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet – „Żyć się chce”, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, Poparzeni Kawą Trzy, Skubas w duecie i wielu innych znanych i cenionych artystów.
Zapraszamy Państwa na stronę biletyna.pl, aby zapoznać się z repertuarem Kuźni Kulturalnej i zakupić bilety w najlepszych cenach na niesamowite wydarzenia, które odbędą się już wkrótce.

Warszawa inne wydarzenia