Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Kuźnia Kulturalna - Warszawa

ul. Kostki Potockiego 24 - Wilanów, 02-958 Warszawa

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Artur Andrus - Recital Kabaretowy

Wyprzedane

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Stanisława Celińska: "Uwierz" - recital jubileuszowy

 KUP BILET

Kabaret Chyba - Rodzina to jest siła!

 KUP BILET

Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz - Przeboje filmowe

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - 100 procent (Cieślak, Zbieć, Borkowski, Podobas)

 KUP BILET

Marcin Daniec

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk & Rhythm Section

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk & Rhythm Section

 KUP BILET

Ewa Bem - Największe przeboje

Wyprzedane

Sztywny Pal Azji

 KUP BILET

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?

 KUP BILET

Paweł Domagała - Kameralnie

 KUP BILET

Warszawskie Combo Taneczne Janka Młynarskiego

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski

 KUP BILET

Grupa MoCarta i Trzy Konstancje

 KUP BILET

Edyta Geppert - recital

 KUP BILET

Edyta Geppert - recital

 KUP BILET

Tomasz Boras stand-up: Spisek przeciwko sobie

 KUP BILET

Barbara Wrońska

 KUP BILETKuźnia Kulturalna – Warszawa

Kuźnia Kulturalna to miejsce znajdujące się na warszawskim Wilanowie przy ulicy Kostki Potockiego 24. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła św. Anny, ogrodów królewskich i zabytkowego pałacu w Wilanowie. W tym niezwykłym klubie, którego historia sięga jeszcze czasów króla Jana III Sobieskiego, można uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach w połączeniu ze znakomitą kuchnią. Kuźnia powraca do dawnych warszawskich tradycji i porywa swoim nastrojowym klimatem. W 3 różnych salach i 3 ogrodach serwuje m.in. „kolacje kulturalne”. Jednakże wszystko odbywa się w odpowiedniej kolejności. W momencie, w którym pojawia się artysta, zastawa kolacyjna znika. Sala koncertowa Kuźni Kulturalnej może pomieścić 180 osób, dzięki czemu występy odbywają się w kameralnej atmosferze. Na scenie oklaskiwano tu m.in. Macieja Maleńczuka, Kayah, Justynę Steczkowską, Michała Bajora, Stanisława Soykę, Magdę Umer, Kabaret Moralnego Niepokoju, Piotra Bałtroczyka i wiele innych.
A dla najmłodszych przez cały rok są organizowane gry i zabawy z animatorami. Od maja do września można korzystać ze specjalnej strefy dziecięcej o powierzchni 350m2. Znajduje się tam ponad 100 metrową piaskownicę ze zjeżdżalniami i huśtawkami, specjalny namiot Animatorów i miejsce, gdzie można coś zjeść.

Repertuar Kuźni Kulturalnej

W najnowszym repertuarze Kuźni kulturalnej nie zabraknie spektakli, kabaretów, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych.
Kabaret Hrabi wystąpi z nowym programem „Wady i Waszki” a Kabaret Paranienormalni z tytułem „Bez znieczulenia” będącym jednocześnie uwiecznieniem ich 15-lecia. Za to Piotr Bałtroczyk wystąpi ze swym stand-upem „Starość nie jest dla mięczaków”. A w nim ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny'' a to jedynie początek…
Utwory z repertuaru m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Perfectu, Krzysztofa Krawczyka, Franka Sinatry oraz Joe Cockera zaśpiewa Sławek Uniatowski. Z pewnością na koncercie „Love Story” nie zabraknie autorskich hitów Sławka oraz nowych aranżacji kultowych utworów i romantycznej atmosfery. Muzycznie będzie nas zachwycać również Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet – „Żyć się chce”, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, Poparzeni Kawą Trzy, Skubas w duecie i wielu innych znanych i cenionych artystów.
Zapraszamy Państwa na stronę biletyna.pl, aby zapoznać się z repertuarem Kuźni Kulturalnej i zakupić bilety w najlepszych cenach na niesamowite wydarzenia, które odbędą się już wkrótce.