koncert

Projekt Grechuta Akustycznie z Renatą Przemyk

koncert

Projekt Grechuta Akustycznie z Renatą Przemyk

Projekt Grechuta Akustycznie z Renatą Przemyk - Bilety na koncert

11 października, w Teatrze Syrena w Warszawie, w ramach cyklu Syrena Music odbędzie się niezwykły koncert. Zespół PLATEAU zagra materiał ze swojej czwartej płyty "Projekt Grechuta", a gościnnie z nimi wystąpi Renata Przemyk. Publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w koncercie, który obejrzeli już widzowie ponad 250 miast- w Polsce, USA i Kanadzie.

Koncert promuje czwarty album zespołu PLATEAU pt.: "Projekt Grechuta". Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów Marka Grechuty w zaskakujących aranżacjach zespołu ale też autorskich i premierowych piosenek PLATEAU (jak choćby "Niebezpiecznie piękny świt"), które już na jesieni znajdą się na ich piątej płycie .
Muzycy na scenie sięgają nie tylko po tradycyjne instrumentarium, ale również do grania używają piły do drewna, puszek do kawy czy cymbałek.
Tym razem zespołowi na scenie będą towarzyszyć gość specjalny: Renata Przemyk.

Płyta "Projekt Grechuta" ukazała się marcu 2011 roku, zbierając fantastyczne recenzje dziennikarzy (m.in. w "Newsweeku", "Gazecie Wyborczej") i uznanie publiczności. Spędziła kilka tygodni na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Producentem albumu był Wojciech Waglewski, a patronat honorowy nad "Projektem Grechuta" objęła wdowa po Artyście- pani Danuta Grechuta.

Skład zespołu:
Michał Szulim - śpiew
Dominik Rowicki - gitara basowa, piano
Karol Kowalczyk - gitara, ukulele
Marcin Lizak - gitara, gitara basowa, akordeon
Max Ziobro - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Uczta dla zmysłów.
koncert na wysokim artystycznym poziomie. strona organizacyjna imprezy bez zarzutu. dobrym pomysłem było umożliwienie spotkania z artystami po występie.

Polecane