koncert

Punk's not dead!: BISHOPS GREEN, GRADE 2, FURIES

koncert

Punk's not dead!: BISHOPS GREEN, GRADE 2, FURIES

Punk's not dead!: BISHOPS GREEN, GRADE 2, FURIES - Bilety na koncert

Punk's not dead!: BISHOPS GREEN, GRADE 2, FURIES | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

BISHOPS GREEN, GRADE 2, FURIES - Punk's not dead w Starej Piwnicy!

wROCKfest.pl zaprasza na koncert trzech młodych, ale już znanych w świecie kapel, które dowodzą że punk nie umarł!

21 kwietnia w klubie Stara Piwnica w koncercie "Punk's not dead!" zagrają BISHOPS GREEN z Kanady, GRADE 2 z Anglii oraz FURIES z Hiszpanii.

Dla fanów starego dobrego punk rocka - obecność obowiązkowa!

BISHOPS GREEN
Street punkowy zespół z Vancouver w Kanadzie, założony w 2011 roku. Jego melodyjny styl w duchu old schoolowego punka wynika z muzycznych inspiracji takimi europejskimi kapelami jak: Blitz, The Clash, Stiff Little Fingers, Cock Sparrer, The Partisans i Leatherface oraz dokonaniami amerykańskiej sceny hardcore spod znaku Naked Raygun i Minor Threat. Muzyka Bishops Green jest surowa i energetyczna, głęboko osadzona w korzeniach street punka oraz oi!. Wszyscy członkowie grupy grali w różnych formacjach z których warto wymienić: Alternate Action,The Subway Thugs i the Lancasters. Bishops Green ma na swoim koncie dwa albumy: “Pressure” oraz „A Chance To Change”.
Ich ostatnim wydawnictwem jest EP’ka: „Back To Our Roots” na której znalazł się cover Eddie And The Hot Rods „Do Anything You wanna do”.

GRADE 2

To angielski street punkowy zespół z Isle of Wight. Uczyli się grać na instrumentach w szkole wykonując covery The Stranglers i The Specials, a także klasyków Oi! music jak Booze and Glory and Lion’s Law. Data powstania zespołu to maj 2013 roku wtedy to zaczęli komponować własne utwory i grać w lokalnych pubach i klubach. Sześć miesięcy później podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią Contra Records.
Wczesne taśmy demo zostały nagrane w październiku 2013 roku natomiast ich pierwsza Epka pt.”Broken Youth” ukazała sie w czerwcu 2014 roku. W połowie 2016 roku światło dzienne ujrzał ich debiutancki album zatytułowany: “Mainstream View”.

FURIES - glam punk z Hiszpanii. Ich muzykę można sklasyfikować gdzieś pomiędzy Slade a Eddie & The Hot Rods

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane