Punky Reggae Live 2019 | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Punky Reggae Live 2019

koncert

Punky Reggae Live 2019

Punky Reggae Live 2019 - Bilety na koncert

W ubiegłym roku na polską mapę koncertową, po kilku latach przerwy, powróciła kultowa trasa PUNKY REGGAE live. Całe przedsięwzięcie okazało się na tyle kreatywne i udane, że postanowiliśmy w tym roku ponownie wyruszyć na wspólne granie, aby na scenach wielu miast kontynuować tę jedyną w swoim rodzaju ideę. PUNKY REGGAE live to wyjątkowe wydarzenie, trafiające w różne gusta muzyczne, łączące pokolenia słuchaczy, które z założenia udowadnia, że muzyka to dziedzina, w którym nie ma miejsca na wzajemne podziały, a wręcz przeciwnie - pozytywny przekaz oraz szukanie tego co nas łączy, to coś, co skutecznie nakręca nas do dalszego działania.

Podczas PUNKY REGGAE live 2019 odwiedzimy łącznie 17 klubów w różnych zakątkach Polski. Startujemy w piątek, 22 lutego, a finał trasy odbędzie się w sobotni wieczór, 13 kwietnia 2019. Tym razem na jednej scenie spotkają się: FARBEN LEHRE, czyli pomysłodawcy całego projektu oraz - znany z poprzedniej edycji - GUTEK, ze swoim zespołem. Trzecim gościem wszystkich koncertów będą, zależnie od miasta, THE ANALOGS lub debiutujący na PRlive, zasłużony zespół CLOSTERKELLER. Każdego wieczoru wystąpi również support. DO ZOBACZENIA GDZIEŚ NA TRASIE !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo fajny koncert. Od zamawiania biletów do wejścia na salę bez żadnych problemów, wszystko sprawnie i bez komplikacji. Dobór zespołów dobry, nagłośnienie też ok. Tylko czekać na kolejne koncerty!
Świetna impreza, atmosfera wspaniała polecam

Polecane