koncert

Queen Machine

koncert

Queen Machine

Queen Machine - Bilety na koncert

Queen Machine | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Queen Machine – jeden z najlepszych tribute bandów w Europie – niebawem po raz pierwszy wystąpi w Polsce.
Queen Machine to prawdziwa rockowa machina o światowej już renomie, wciągająca z ogromną siłą w świat gigantów muzyki XX wieku – zespołu QUEEN.

Od momentu powstania w 2008 roku Queen Machine zebrał ogromną rzeszę fanów i nie bez powodu został okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich tribute bandów oraz… jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii. Muzycy mają na swoim koncie zarówno wyprzedane trasy indywidualne, jak i koncerty w ramach gromadzących wielotysięczne tłumy festiwali, między innymi w USA, Szwecji, Norwegii czy Niemczech. Ponadto zespół regularnie współtworzy unikalne i prestiżowe projekty muzyczne, występując z udziałem The National Symphony Orchestra of London oraz śpiewaczką operową Louise Fribo czy Kerry Ellis – odtwórczynią jednej z głównych ról w musicalu „We will rock you”, regularnie koncertującą też z Brianem Mayem.
W trakcie olśniewająco barwnego widowiska wcielający się w postać Freddiego Mercury’ego lider bandu wyjątkowo autentycznie oddaje energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę legendarnego wokalisty, a towarzyszący mu muzycy z wirtuozerią i precyzją odtwarzają brzmienie gitary Briana Maya, basu Johna Deacona i perkusji Rogera Taylora.
Każdy z koncertów Queen Machine to pełne rozmachu show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak „I want to break free”, ale też oddające hołd legendzie QUEEN za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: „Love of my Life”, „Bohemian Rhapsody” i wielu innych niezapomnianych utworów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super,corki zadowolone i oczywiscie ja tez
Super impreza wspaniały show
Kasia 07.03.2020 22:50
Świetny koncert tej duńskiej grupy w Katowicach. Zachowanie, energia, głos i wygląd lidera grupy czyli Bjarke Baisner Laursen oraz zaangażowanie pozostałych muzyków powoduje jakby Freddy i Queen ciągle żył i koncertował. Polecam wszystkim fanom grupy ale nie tylko, również tym, którzy utwory tworzone w latach 70,80 i 90 uważają za nieśmiertelne.
rewelacja.jak będę Jeszce we Wroawiu napewno ide
Beata 07.03.2020 08:58
Bardzo udany koncert, szczerze powiedziawszy- nie spodziewałam się, że chłopaki tak dobrze grają. Widać, słychać i czuć było, że z pełnym szacunkiem traktują twórczość Queen i fanów Queen. Polecam
dorin 06.03.2020 12:53
Wspaniały występ. Było super.
Marzena 06.03.2020 12:36
Koncert bardzo udany, pod względem organizacja jak samego zespołu.
Ania 04.03.2020 13:32
Świetna zabawa, super atmosfera, świetny wokal, Queen Machine dziekuję!
boza 04.03.2020 08:52
Brak słów, tak było super!!!
Ravenyx 20 03.03.2020 20:41

Polecane