koncert

Queen Symfonicznie

koncert

Queen Symfonicznie

Queen Symfonicznie - Bilety na koncert

2 lipca 2021 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Płocka. Po dwóch ostatnich wyprzedanych koncertach, projekt wystąpi tym razem w pierwszy weekend wakacji w Amfiteatrze przy ul. Rybaki 15. Znany repertuar nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom. Na sezon 2021/2022 zespół ponownie planuje nowości w liście utworów. Zapraszamy w piątek 2 lipca 2021. Początek koncertu o 20:00 Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 9 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen - zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu "Bohemian Rhapsody" w listopadzie 2018. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury'ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Queen Symfonicznie

Super koncert, polecam każdemu!
Aneta 05.07.2021 21:55
Fajny koncert, polecam !
Koncert sam w sobie był wspaniały Jeden mankament był taki że światła bardzo Nas raziły na tych miejscach co siedzieliśmy Na szczęście była możliwość zmiany miejsca
Skrzypaczka, perkusista, gitarzysta, chór i oczywiście Freddie - REWELACJA, Prowadzący - żenada, a zwłaszcza jego żarty. Najbardziej fatalne było OŚWIETLENIE, źle ustawione, świeciło po oczach, raziło tak, że nie dało się patrzeć na występ, niektórzy szukali innych wolnych miejsc.(Rokietnica 14.10.17)
Było piękne, dawno tak dobrze się nie bawiłem. Polecam gorąco
Super koncert! Świetne aranże, fantastyczne wykonanie, mistrzowski występ chóru+muzyków oraz Frediego ;). Nie obyło się bez bisów, tanców publiczności i śpiewania z publicznością. Zapraszamy ponownie do Elbląga!!!
Koncert na wysokim poziomie. Skrzypaczka była zniewalająca oczywiście zaraz obok cudownego "Freddiego" :)

Polecane z kategorii koncert